هیات انتخاب دو بخش جشنواره تئاتر کودک معرفی شدند

هیات انتخاب آثار مسابقه تئاتر خیابانی و مسابقه تئاتر خردسال بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان انتخاب شدند.

به گزارش کودک پرس ، آثار رسیده به بخش مسابقه تئاتر خیابانی توسط هیات انتخاب سه نفره متشکل از فاتح بادپروا، مهدی قلعه و مزدک مهیمنی مورد بررسی و انتخاب قرار خواهند گرفت.

فاتح بادپروا نویسنده و کارگردان تئاتر که دبیری جشنواره تئاتر خیابانی مریوان را در پرونده کاری دارد، مهدی قلعه کارگردان شناخته شده تئاتر کودک و مزدک مهیمنی نویسنده و کارگردان تئاتر کودک و نوجوان با پایان مهلت دریافت لوح فشرده نمایش ها، ارزیابی آثار را آغاز می‌کنند.

علی اکبر قاضی نظام، نوشین بیگلریان و رضا عبدالعلی زاده نیز اعضا هیات انتخاب بخش مسابقه تئاتر خردسال را تشکیل می‌دهند.

علی اکبر قاضی نظام فیلمنامه نویس و نمایشنامه نویس و عضو شورای طرح و برنامه گروه کودک و نوجوان صدا و سیما که داوری چندین مسابقه و جشنواره نمایشنامه نویسی را بر عهده داشته است، به همراه نوشین بیگلریان نویسنده و کارگردان تئاتر کودک و نوجوان و رضا عبدالعلی زاده نمایشنامه نویس، کارگردان و بازیگر تئاتر و یکی از اعضا شورای کتاب کودک انتخاب آثار این بخش را انجام می‌دهند.

 

مطابق فراخوان مهلت دریافت لوح فشرده طرح‌های برگزیده بخش‌های تئاتر خردسال و خیابانی امروز ۱۰ مهرماه ۱۳۹۷ به پایان می‌رسد و نتیجه ارزیابی آثار تا پایان مهر ماه اعلام خواهد شد.

 

بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ۲۹ آبان تا ۴ آذر ۱۳۹۷ با میزبانی استان همدان برگزار می‌شود.

 

 

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان