سورپرایز محمد صلاح برای نوجوان بیمار سوری!+ عکس

بازیکن سرشناس و محبوب دنیای فوتبال با اقدامی غیرمنتظره یک نوجوان سوری بیمار را غافلگیر کرد.

به گزارش کودک پرس ، محمد صلاح در اردوی آماده سازی لیورپول که در آمریکا برگزار می‌شود با نوجوان ۱۶ ساله بیمار اهل سوریه به نام عمار حلبی دیدار کرد.

ماجرا از این قرار بود که عمار که از بیماری سختی تحت عنوان “دیستروفی عضلانی” رنج می‌برد با پزشکش از آرزوی خود سخن گفته بود، پزشک او نیز به مادر عمار درباره رویای پسرش توضیحاتی داد و گفت: او می خواهد با صلاح ملاقات داشته باشد سخت است اما سعیم را می‌کنم.

مادر عمار گفت: وضعیت پسرم با هم‌سن و سالانش تفاوت‌های بسیار دارد و به همین خاطر بسیار خجالتی است، فوتبال ورزش مورد علاقه اوست اما نمی تواند این ورزش را انجام دهد. عمار همیشه مسابقات فوتبال را از تلویزیون دنبال می‌کند و علاقه غیر قابل وصفی به محمد صلاح ستاره مصری فوتبال دارد. این اتفاق با هیچ چیز دیگری برای عمار قابل قیاس نیست منظورم لحظه ملاقات فرزندم با صلاح است.

 

عمار نیز در این باره گفت: همه محمد صلاح را دوست دارند و من هم می خواهم مانند او باشم. ستاره مصری فوتبال بهترین شخصیتی است که تابه حال دیده ام. تمام مردم از او صحبت می‌کنند و واقعا شخصیت کاملی دارد. دیدار با او یک حس بی‌نظیر است.

 

 

سرانجام رویای نوجوان سوری رنگ حقیقت گرفت و محمد صلاح به دیدار او آمد تا یکی از لباس های مخصوص خود را به او هدیه بدهد.گفتنی است افرادی که به این بیماری مبتلا هستند به خاطر ضعف عضلانی حتی به سختی می توانند روی پای خود بایستند یا راه بروند. در ادامه لحظاتی از این دیدار را مشاهده می کنید.

 

 

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان