تیراندازی در نیویورک به مرگ کودک ۵ ساله و سه نفر دیگر منجر شد

در حادثه تازه تیراندازی در آمریکا، این بار یک کودک به همراه سه نفر دیگر قربانی قوانین حمل آزادانه سلاح در این کشور شده‌اند. پلیس با توجه به برخی شواهد از قبیل شلیک گلوله به زیر گلوی مرد مقتول، اعلام کرد که در حال انجام تحقیقات درباره احتمال «قتل» و «خودکشی» است.

به گزارش کودک پرس ، مقام‌های آمریکایی از مرگ ۴ نفر شامل یک پسر بچه ۵ ساله بر اثر تیراندازی در یک آپارتمان در نیویورک خبر دادند؛ تیراندازی که دوشنبه شب (دیشب) انجام شد.

در حادثه تازه تیراندازی در آمریکا، این بار یک کودک به همراه سه نفر دیگر قربانی قوانین حمل آزادانه سلاح در این کشور شده‌اند.

به نوشته خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، در تیراندازی در یک ساختمان مسکونی در نیویورک، ۴ نفر از جمله یک پسر بچه ۵ ساله کشته شدند.

مقام‌های پلیس آمریکا اعلام کردند که ساعت ۹ دوشنبه شب (به وقت نیویورک) به دنبال دریافت تماسی اضطراری مبنی بر تیراندازی در ساختمانی در تقاطع «آستوریا»، ماموران پلیس خود را به محل حادثه رسانده و با جسد ۴ نفر مواجه شدند.

به گفته پلیس آمریکا، ماموران جسد دو زن، یک پسر ۵ ساله و یک مرد به همراه یک تفنگ را در محل تیراندازی پیدا کردند.

درباره اینکه این ۴ نفر ارتباطی خانوادگی با هم داشته و یا یکدیگر را می‌شناختند، خبری ممنتشر نشده است.

 

پلیس با توجه به برخی شواهد از قبیل شلیک گلوله به زیر گلوی مرد مقتول، اعلام کرد که در حال انجام تحقیقات درباره احتمال «قتل» و «خودکشی» است.

 

 

 

 

منبع: فارس