۱۰مرداد آخرین مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره «کتابان»

آخرین مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره «کتابان» ویژه کودک، نوجوان و جوان از سوی فرهنگسرای نی ریز شهرستان ساری ۱۰مرداد ماه سالجاری اعلام شد.

به گزارش کودک پرس ، فراخوان و نحوه شرکت سومین جشنواره کتابخوانی «کتابان» ویژه کودک، نوجوان و جوان در گروه های سنی«۸و۹سال،۱۰و۱۱سال،۱۲-۱۴سال،۱۵-۱۷سال» از سوی فرهنگسرای نی ریز مرکز مازندران توزیع گردید.

علاقه مندان می بایست با مراجعه حضوری به دبیرخانه جشنواره به نشانی ساری- روبروی ششصددستگاه- فرهنگسرای نی ریز،  یکی از عناوین کتب پیشنهادی را به دلخواه انتخاب و دریافت نمایند.

شرکت کننده می بایست درک و دریافت خود را از کتاب مورد مطالعه، به شیوه هایی نظیر فیلم کوتاه،اسلاید، نقاشی، کاردستی، نقالی، قصه گویی، نمایش خلاقانه به هیئت داوران ارائه نمایند.

هدف جشنواره، ارائه درک و دریافتی است که شرکت کننده در تعامل با کتاب«تعاملی که به ایده گرفتن برای آفرینش یک اثر خلاق منجر می شود.» پیدا می کند.

مهلت ارسال آثار به این جشنواره ۱۰مرداد ماه سالجاری و اختتامیه جشنواره نیمه نخست شهریورماه سالجاری اعلام شده است.

برگزاری این جشنواره برای سومین سال متوالی به همت فرهنگسرای نی ریز و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی مازندران، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری تدارک دیده شد.

منبع: شبستان