16555
17 اسفند 1395
ترویج سیره شهدا در بین نسل نوجوان

به گزارش کودک پرس، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در آئین نواخته شدن زنگ ایثار و شهادت در مدرسه شهید مهدی‌زاده فریدونکنار اظهار کرد: شرکت در مراسم شهید و شهادت افتخار است.   وی با اشاره به اینکه امروز ما میزبان شهدا هستیم، خاطرنشان کرد: آنانی که در حیات خود از بهترین افراد بودند پس از شهادت به الگوی […]

به گزارش کودک پرس، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در آئین نواخته شدن زنگ ایثار و شهادت در مدرسه شهید مهدی‌زاده فریدونکنار اظهار کرد: شرکت در مراسم شهید و شهادت افتخار است.

 

وی با اشاره به اینکه امروز ما میزبان شهدا هستیم، خاطرنشان کرد: آنانی که در حیات خود از بهترین افراد بودند پس از شهادت به الگوی خوبی برای نسل جوان و نوجوان ما تبدیل شدند.

 

مدیرآموزش و پرورش فریدونکنار تصریح کرد: عزت، سربلندی و آرامش مملکت اسلامی خود را مدیون رشادت‌های شهدا هستیم.

اسماعیل‌زاده با بیان اینکه هدف از برگزاری این مراسم گرامی‌داشت یاد شهدا است، گفت: همه باید تلاش کنیم تا فضای شهرها، خیابان‌ها، محل کار، مدارس، مراکز و نهادها را با یاد شهدا زنده نگه داریم و امیدواریم که شهدا هم ما را فراموش نکرده باشند.

 

وی با اشاره به برگزاری یادواره‌های شهدا در مدارس فریدونکنار، یادآور شد: برگزاری ۷۰ یادوراره شهدا در ۷۰ آموزشگاه، گلباران مزار شهدا، قرائت وصیتنامه و بازدید از خانواده‌های شهدا بخشی از برنامه‌هایی بوده که در راستای گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا انجام گرفته است.

 

 

منبع:   بلاغ

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین