16552
17 اسفند 1395
نشست هم اندیشی فناوری‌های نوین در آموزش قرآن کریم

به گزارش کودک پرس، به همت مرکز رشد و شکوفایی فناوری ها و هنر قرآن کریم نشست هم اندیشی فناوری‌های نوین در آموزش قرآن کریم با تمرکز بر حوزه کودک و نوجوان در سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می شود. محورهای این نشست شامل موضوعات: «فناوری های نوین در آموزش قرآن کریم به کودکان […]

به گزارش کودک پرس، به همت مرکز رشد و شکوفایی فناوری ها و هنر قرآن کریم نشست هم اندیشی فناوری‌های نوین در آموزش قرآن کریم با تمرکز بر حوزه کودک و نوجوان در سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می شود.

محورهای این نشست شامل موضوعات: «فناوری های نوین در آموزش قرآن کریم به کودکان و نوجوانان»، «کاربرد واقعیت افزوده در جذاب سازی آموزش ها»، «نیازسنجی محصولات آموزشی قرآنی با استفاده از فناوری های نوین» و «فناوری های نوین در آموزش و پرورش» است.

محورهای یاد شده توسط «مهدی فیض» معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، محمد صادق برادران معاون مرکز رشد و شکوفایی فناوری ها و هنر قرآنی، محمد آزین مدیرعامل مؤسسه مطالعات راهبردی تعلیم و تربیت برهان و محمد قندهاری مدیر عامل شرکت «سوشیا سافت» تشریح و تبیین می شود.

علاقه مندان جهت شرکت در این هم اندیشی و ثبت نام می توانند با شماره ۶۶۴۱۰۱۸۰ تماس برقرار کنند.

لازم به ذکر است، این نشست هم اندیشی ۲۳ اسفند ماه ساعت ۱۴ تا ۱۷ در سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور واقع در خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک ۸۵ برگزار می شود.

منبع:   خبرگزاری بین المللی قرآن

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین