16532
15 اسفند 1395
قاریان نوجوان کشورمان در امامزاده قاسم(ع) عراق

به گزارش کودک پرس، کاروان قرآنی شوق تلاوت شب گذشته به شهر قاسم در عراق رفتند و در امامزاده قاسم(ع) برادر امام رضا(ع) به اجرای برنامه پرداختند. متولیان امامزاده قاسم(ع) رحل و قرآن های بسیاری در صحن قرار داده بودند و به گفته حاضران، از ساعت ها قبل خود را برای حضور قاریان نوجوان کشورمان در […]

به گزارش کودک پرس، کاروان قرآنی شوق تلاوت شب گذشته به شهر قاسم در عراق رفتند و در امامزاده قاسم(ع) برادر امام رضا(ع) به اجرای برنامه پرداختند.

متولیان امامزاده قاسم(ع) رحل و قرآن های بسیاری در صحن قرار داده بودند و به گفته حاضران، از ساعت ها قبل خود را برای حضور قاریان نوجوان کشورمان در محفل انس با قرآن آماده کرده بودند. در این محفل نورانی ابتدا قاریان نوجوان عراقی به تلاوت پرداختند و در ادامه باجلان، قربانی و سرمدی آیاتی از قرآن کریم را تلاوت کردند.

این محفل بسیار پرشور و زیبا بود و قاریان نوجوان کشورمان نیز از حضور در این برنامه لذت بردند تا جایی که امیرمهدی قربانی تلاوت در این امامزاده را یکی از بهترین تلاوت های خود عنوان کرد و گفت: سال گذشته در حرم حضرت امیرالمؤمنین(ع) تلاوت کرده بودم که بهترین خاطره و تلاوت زندگی‌ام بود و تلاوت امروز نیز برای همیشه در ذهنم ثبت شد.

زمانی که قاریان نوجوان کشورمان تلاوت می‌کردند بیشتر حاضران قرآن در دست داشتند و از روی مصحف شریف آیات را زمزمه و قاریان نوجوان را تشویق می‌کردند.

در پایان نیز کاروان شوق تلاوت عکس یادگاری گرفتند و شام را میهمان مضیف امامزاده قاسم(ع) بودند.

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین