قصه‌ها را با صدای بازیگر تئاتر بشنوید

سوسن مقصودلو گوینده و بازیگر با سابقه تئاتر به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان، روز سه‌شنبه ۱۹ تیرماه در فرهنگسرای کار و تعاون برای بچه‌ها قصه می گوید.

به گزارش کودک پرس ،سید اسماعیل جعفرپور رییس فرهنگسرای کار و تعاون با اعلام این مطلب گفت: دنیای کودک و نوجوان تغییر کرده است و در آستانه پیوستن به دنیایی دگرگون و متفاوت قرار دارد؛ به دنبال متفاوت شدن خواسته ها، انگیزه ها، احساسات، عواطف، و سؤال های آن ها، اولین نشانه های جدی تعالی و کمال کودک و نوجوان است. از این رو نویسندگان عرصه ادبیات کودک و نوجوان خود را آماده می کنند که با تلاش همه جانبه خویشتن را تقویت و بیش از پیش تجهیز نمایند تا بتوانند به خواسته های به حق کودک دیروز و نوجوان امروز پاسخی درخور و شایسته بدهند.

 

او ادامه داد: به همین مناسبت ،فرهنگسرای کار و تعاون در نظر دارد جلسه قصه گویی با حضورهنرمند و کارشناس حوزه کودک ونوجوان سوسن مقصود لو مدرس، گوینده و بازیگر پرسابقهٔ تئاتر، سینما و تلویزیون ایران را برگزار کند.

 

علاقه مندان می توانند برای شرکت روز سه شنبه ۱۹ تیرماه ساعت ۱۷ به نشانی: بزرگراه یادگار امام جنوب، تقاطع خیابان هاشمی، پلاک ۷۶ فرهنگسرای کار و تعاون مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن:۶۶۰۲۹۰۶۰ تماس بگیرند.

 

 

 

 

منبع: برنا