تعقیب سارقان مسلح و کودک‌ربا در استان همدان ادامه دارد

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از تحت تعقیب بودن سارقان مسلح یک باب مغازه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کودک پرس ، سرهنگ احمد ساکی تصریح کرد: سه‌شنبه هفته گذشته چهار نفر سارق مسلح به یک باب مغازه طلافروشی در نهاوند دستبرد زدند و مقادیری طلا به سرقت بردند.

وی با بیان اینکه این افراد مسلح بوده و چهره خود را پوشانده بودند اما احتمال می‌رود اهل شهرستان نهاوند باشند، تأکید کرد: سارقان متواری اکنون تحت تعقیب پلیس بوده و با اطلاعات و سرنخ‌هایی که از آنها داریم طی روزهای آینده دستگیر خواهند شد.

ساکی با اشاره به اینکه ارزش طلاهای ربوده شده هنوز برآورد نشده است، افزود: سارقان در مدت یک دقیقه طلاهای ویترین را جمع کرده‌اند اما نتوانستند همه آنها را به سرقت ببرند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند با تأکید بر اینکه به صاحب مغازه هیچ آسیبی وارد نشده است،خاطرنشان کرد: پلاک خودروی سارقان شناسایی شده اما این پلاک واقعی نبوده است.

ساعت ۹:۵۵ روز سه‌شنبه ۵ تیرماه چهار فرد ناشناس با خودروی پژو ۴۰۵ خاکستری در میدان ابوذر نهاوند اقدام به سرقت مسلحانه از طلافروشی کردند و متواری شدند.

مدیر روابط عمومی فرماندهی انتطامی استان همدان نیز در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آدم‌ربایی در هفته گذشته اظهار کرد: یک کودک ۶ ساله، ساکن محله متخصصین همدان هفته گذشته توسط دو نفر ربوده شده بود که یکی از این افراد دستگیر و دیگر متواری شده است.

سروان اسدبیگی خاطرنشان کرد: محل سکونت و خودرو این شخص شناسایی شده اما فعلا از محل سکونت خود متواری است.

 

ساعت ۲۱:۳۰ روز دوشنبه ۴ تیرماه نیز ۲ نفر آدم‌ربا اقدام به ربایش کودک ۶ ساله در یکی از محلات شهر همدان می‌کنند که یکی از ربایندگان دستگیر شد و دیگری متواری شده است.

 

 

 

 

منبع: ایسنا