فراخوان انتخاب خبرنگاران نوجوان جشنواره فيلم كودک و نوجوان اصفهان

با فراخوان انتخاب خبرنگاران نوجوان سی‌ويكمين جشنواره بين‌المللی فيلم‌های كودكان و نوجوانان اصفهان، متقاضیان ۱۳ تا ۱۶ ساله می‌توانند برای شرکت در فرایند انتخاب ثبت‌نام کنند.

به گزارش کودک پرس ، ستاد خبري سي و يكمين جشنواره بين المللي فيلم هاي كودكان و نوجوانان اصفهان، این انتخاب با هدف شناسايي استعدادها و استفاده از خلاقيت هاي كودكان و نوجوانان و بسترسازي براي تعميق ريشه هاي فرهنگي و هنري در ميان كودكان و نوجوانان انجام می شود و در فرایند این کار خبرنگاران نوجوان اين دوره از جشنواره از بين متقاضيان ۱۳ تا ۱۶ سال انتخاب خواهند شد.

بر اساس اعلام دبيرخانه سي و يكمين جشنواره بين المللي فيلم هاي كودكان و نوجوانان، متقاضيان مي توانند تا ۲۰ تيرماه براي ثبت نام به دفتر دبيرخانه اين جشنواره واقع در خيابان آمادگاه، روبروي هتل عباسي و يا خانه نوجوان به نشاني خيابان جي، خيابان لاهور، خيابان مفتح شرقي، مراجعه  کنند و براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره تماس هاي ۳۲۲۱۲۰۴۱- ۰۳۱ (دبيرخانه جشنواره) و ۳۲۳۰۴۰۳۰-۰۳۱ (خانه نوجوان) تماس بگیرند.

مدارك مورد نياز براي ثبت نام، اصل و كپي كارت ملي و دو قطعه عكس ۴*۳ است. پس از ثبت نام، انجام آزمون، مصاحبه حضوري و برگزاري دوره آموزشي، در نهايت ۱۵ نفر (۱۰ نفر خبرنگار و ۵ نفر عکاس) از ميان متقاضيان انتخاب و براي حضور در جشنواره معرفي خواهند شد.

 

گفتني است سي و يكمين جشنواره بين المللي فيلم هاي كودكان و نوجوانان ۸ تا ۱۴ شهريور ماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان