موقعیت فعلی شما : خانه/دسته بندی نشده
16417
24 بهمن 1395
داعش ۱۵ عراقی از جمله چند کودک را زنده سوزاند

به گزارش کودک پرس، یک منبع امنیتی در استان کرکوک، روز شنبه اعلام کرد که عناصر گروه تروریستی داعش ۱۵ غیرنظامی، که شامل اعضای ۳ خانواده از جمله چند کودک بودند را به اتهام «فرار از سرزمین خلافت» اعدام کردند. این منبع عنوان داشت، عناصر مسلح داعش ۱۵ غیرنظامی از اهالی روستای «الشجره» در منطقه «العباسی» […]

به گزارش کودک پرس، یک منبع امنیتی در استان کرکوک، روز شنبه اعلام کرد که عناصر گروه تروریستی داعش ۱۵ غیرنظامی، که شامل اعضای ۳ خانواده از جمله چند کودک بودند را به اتهام «فرار از سرزمین خلافت» اعدام کردند.
این منبع عنوان داشت، عناصر مسلح داعش ۱۵ غیرنظامی از اهالی روستای «الشجره» در منطقه «العباسی» از توابع شهر «الحویجه» (۵۵ کیلومتری جنوب غرب کرکوک) را به اتهام «ترک سرزمین خلافت و فرار از مناطق تحت کنترل این گروه»، سوزاندند.

طبق اعلام این منبع، این غیرنظامیان در حالی‌که قصد فرار به سمت کرکوک و صلاح‌الدین داشتند، در جاده مواصلاتی بین منطقه «الریاض» و کوه‌های «حمرین» دستگیر شدند.

این منبع افزود، عناصر داعش این افراد دستگیر شده را در حضور گروه غیرنظامی، با ریختن نفت سیاه بر روی‌شان، آتش زد. داعش همچنین غیرنظامیانی که درصدد فرار هستند را تهدید کرده است خواهد سوزاند.

گفتنی است شهر الحویجه و نواحی «الرشاد»، «الزاب»، و الریاض و «العباسی» در جنوب غرب کرکوک از دهم ژوئن ۲۰۱۴ تحت اشغال داعش قرار داد و تاکنون بیش از ۱۵۰ هزار غیرنظامی این مناطق را به سمت کرکوک ترک کرده‌اند.

 

 

منبع: صراط نیوز

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین