16357
23 بهمن 1395
ایستگاه نقاشی در شهرکرد

به گزارش کودک پرس، با برپایی ایستگاه نقاشی کودک و نوجوان در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرکرد، کودکان و نوجوانان ضمن به تصویر کشیدن وقابع انقلاب اسلامی، خشکسالی در این استان و صرفه جویی در مصرف آب را هم نقاشی کردند تا در تبیین فرهنگ صرفه جویی در مصرف این ماده حیاتی قدمی برداشته باشند. […]

به گزارش کودک پرس، با برپایی ایستگاه نقاشی کودک و نوجوان در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرکرد، کودکان و نوجوانان ضمن به تصویر کشیدن وقابع انقلاب اسلامی، خشکسالی در این استان و صرفه جویی در مصرف آب را هم نقاشی کردند تا در تبیین فرهنگ صرفه جویی در مصرف این ماده حیاتی قدمی برداشته باشند.

 

شرکت آب و فاضلاب شهری استان چهارمحال و بختیاری به کودکان و نوجوانانی که نقاشی خود در این ایستگاه را به این شرکت تحویل دهند جوایزی اهدا می کند و بهترین این آثار با نام صاحب آن چاپ و به صورت بیلبورد در سطح شهر و میادین نصب می شود.

 

راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرکرد همزمان با سراسر کشور و ۱۳۰ نقطه استان چهارمحال و بختیاری، پس از تجمع در میدان انقلاب، به سمت بلوار آيت الله طالقانی (ره) برگزار شد و با سخنرانی حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در مصلای بزرگ امام خمينی (ره) خاتمه یافت.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین