موقعیت فعلی شما : خانه/دسته بندی نشده
16345
23 بهمن 1395
غبارروبی مزار شهدای نورآباد

به گزارش کودک پرس، کودکان و مربیان مهد کودک بهاران شهر نورآباد به مناسبت ایام‌الله دهه فجر مزار شهدا را غبارروبی کردند. فهیمه معصومی مدیر این مهد کودک بیان داشت: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر ظهر امروز مربیان و نونهالان مهد کودک بهاران  با حضور در بهشت زهرای نورآباد، مزار شهیدان را با گلاب عطرافشانی کردند.   […]

به گزارش کودک پرس، کودکان و مربیان مهد کودک بهاران شهر نورآباد به مناسبت ایام‌الله دهه فجر مزار شهدا را غبارروبی کردند.

فهیمه معصومی مدیر این مهد کودک بیان داشت: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر ظهر امروز مربیان و نونهالان مهد کودک بهاران  با حضور در بهشت زهرای نورآباد، مزار شهیدان را با گلاب عطرافشانی کردند.

 

وی افزود: بسیاری از ارزش ها را باید از همان کودکی به فرزندانمان آموزش بدهیم و دهه فجر بهترین فرصت برای اجرای برنامه های متفاوت در این زمینه است. امروز می توان با استفاده از خلاقیت و تنوع، مفاهیم و ارزش های انقلاب اسلامی را به کودکان و نوجوانان منتقل کرد.

 

معصومی استفاده از زبان شعر و داستان را برای انتقال مفاهیم ارزشی و دینی لازم خواند و گفت: این کودکان بر سر قبور شهدا سرود خواندند. هدف ما از اجرای این کار انتقال فرهنگ هایمان به این کودکان بود. همواره قصه ها و شعرها، برای کودک جذاب است و او در تمام مدت خود را در متن آن سرود یا قصه می بیند. بنابراین در رشد و کمال ذهنی و فرهنگی کودک مؤثر بوده و به نوعی زندگی اجتماعی و فرهنگی  را به او آموزش می دهد.

 

 

منبع:راه دانا 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین