موقعیت فعلی شما : خانه/دسته بندی نشده
16234
20 بهمن 1395
شناسایی۱۹۷۰ کودک اوتیسمی در کشور

به گزارش کودک پرس، مجید قدمی ظهر چهارشنبه در مراسم بازدید از دو مدرسه کودکان استثنایی شهید قاصدی و مدرسه طوبی افزود: هزار و ۹۷۰  کودک اوتیسمی در کل کشور شناسایی شده‌اند. وی با بیان اینکه در تلاش برای افزایش خدمات رسانی به کودکان استثنایی هستیم، اظهار کرد: در بحث بهبود شرایط کودکان اتیسم هنوز عقب هستیم که امیدواریم با کمک […]

به گزارش کودک پرس، مجید قدمی ظهر چهارشنبه در مراسم بازدید از دو مدرسه کودکان استثنایی شهید قاصدی و مدرسه طوبی افزود: هزار و ۹۷۰  کودک اوتیسمی در کل کشور شناسایی شده‌اند.

وی با بیان اینکه در تلاش برای افزایش خدمات رسانی به کودکان استثنایی هستیم، اظهار کرد: در بحث بهبود شرایط کودکان اتیسم هنوز عقب هستیم که امیدواریم با کمک مسئولان مشکلات حل شود.

 

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: نیروهای فعال در این حوزه دلسوزانه مشغول به فعالیت هستند و کار این فعالان بسیار سخت است چرا که با کودکان پرخاشگر مواجه هستند.

قدمی تاکید کرد:  مربیان دچار آسیب‌های جسمی می‌شوند ولی با این حال دلسوزانه به کار خود ادامه می‌دهند و هیچ شکی در ادامه این کار ندارندو جانانه خدمت می کنند.

 

وی ادامه داد: طی سال آینده سال خوبی در خصوص بهبود شرایط این دانش‌آموزان داشته باشیم و در سال آینده بودجه آموزش و پرورش استثنایی افزایش خواهد یافت.

 

منبع: خبرگزاری مهر

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین