موقعیت فعلی شما : خانه/دسته بندی نشده
16192
19 بهمن 1395
جشنواره «فجر قرآنی» در خرم آباد

به گزارش کودک پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی امیدیان، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی لرستان گفت: اختتامیه جشنواره «فجر قرآنی» در بخش کودک و نوجوان، چهارشنبه، ۲۰ بهمن‌ماه برگزار می‌شود. وی با اشاره به اینکه جشنواره فوق در مقطع دانش‌آموزان پیش‌دبستانی تا پایان متوسطه اول برپا شد، عنوان کرد: حدود ۳ هزار شرکت‌کننده در این مسابقات با […]

به گزارش کودک پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی امیدیان، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی لرستان گفت: اختتامیه جشنواره «فجر قرآنی» در بخش کودک و نوجوان، چهارشنبه، ۲۰ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه جشنواره فوق در مقطع دانش‌آموزان پیش‌دبستانی تا پایان متوسطه اول برپا شد، عنوان کرد: حدود ۳ هزار شرکت‌کننده در این مسابقات با محوریت سوره مبارکه فجر حضور داشتند.
امیدیان با تأکید بر اینکه ۱۴ مؤسسه در سطح شهرستان لرستان مجری این جشنواره بودند، اضافه کرد: ۳۵ تشکل قرآنی ثبت نام این جشنواره را انجام داده‌اند که در رشته‌‌های حفظ سوره فجر و نقاشی انجام شد.
وی تصریح کرد: اختتامیه این جشنواره چهارشنبه، ۲۰ بهمن‌ماه از ساعت ۹ تا ۱۱ در مجتمع آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم‌آباد برگزار می‌شود.
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی لرستان اظهار کرد: اختتامیه این جشنواره با حضور حجت‌الاسلام منصوری از اساتید حوزه کودک و نوجوان اعزامی از استان قم و با اجرای محمدی، مجری برنامه‌های کودک استان، تلاوت قاری نوجوان استانی و اجرای سرود قرآنی توسط گروه تواشیح و اجرای شعرهای انقلابی برپا خواهد شد.

 

 

منبع: ایکنا

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین