موقعیت فعلی شما : خانه/استانها
16168
19 بهمن 1395
جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در اراک

به گزارش کودک پرس، ملیحه طورانی، مدیر مؤسسه شمیم قرآن در این رابطه به خبرنگار ایکنا، گفت: چهاردهمین جشنواره قرآنی کودک و نوجوان اراک چهارشنبه، به مناسبت سی‌وهشتمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور ۲۰۰ نفر از علاقمندان به مباحث قرآنی برگزار شد. وی تصریح کرد: داوطلبان در رشته‌های حفظ در سطوح مختلف، خوشنویسی سوره مبارکه«قدر»، قرائت […]

به گزارش کودک پرس، ملیحه طورانی، مدیر مؤسسه شمیم قرآن در این رابطه به خبرنگار ایکنا، گفت: چهاردهمین جشنواره قرآنی کودک و نوجوان اراک چهارشنبه، به مناسبت سی‌وهشتمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور ۲۰۰ نفر از علاقمندان به مباحث قرآنی برگزار شد.
وی تصریح کرد: داوطلبان در رشته‌های حفظ در سطوح مختلف، خوشنویسی سوره مبارکه«قدر»، قرائت ترتیل، نقاشی با محوریت ملی–مذهبی، تواشیح، مقاله نویسی و مفاهیم در این جشنواره حضور داشتند.
طورانی گفت: اهدای جایزه عمومی به دانش‌آموزان خردسال زمینه اشتیاق این نسل در امور قرآنی را فراهم می‌کند، خوشبختانه این مسابقات در سطح خوبی برگزار شد که امیدوارم در سال‌های آینده شاهد حضور بیشتر دانش‌آموزان باشیم.
مدیر مؤسسه شمیم قرآن هدف از برگزاری جشنواره قرآنی کودک و نوجوان را ترغیب دهه ۷۰ و ۸۰  به مباحث قرآنی عنوان کرد و گفت: حضور کودکان در برنامه‌های قرآنی نقش پیشگری از آسیب‌های ایام جوانی و بزرگسالی دارد که امیدواریم والدین این برنامه‌ها بیشتر توجه کنند.
منبع: ایکنا
به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین