موقعیت فعلی شما : خانه/دسته بندی نشده
16035
14 بهمن 1395
شرکت یک هزار نفر در جشنواره قرآنی کبودراهنگ

به گزارش کودک پرس، کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی کبودراهنگ از حضور یک هزار نفر در جشنواره قرآنی کودک و نوجوان این شهرستان خبر داد.  مجتبی آزادی ظهر چهارشنبه در حاشیه برگزاری جشنواره قرآنی کبودراهنگ در جمع خبرنگاران گفت: به مناسبت دهه فجر جشنواره قرآنی کودک و نوجوان به همت اداره تبلیغات اسلامی کبودراهنگ و با […]

به گزارش کودک پرس، کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی کبودراهنگ از حضور یک هزار نفر در جشنواره قرآنی کودک و نوجوان این شهرستان خبر داد.

 مجتبی آزادی ظهر چهارشنبه در حاشیه برگزاری جشنواره قرآنی کبودراهنگ در جمع خبرنگاران گفت: به مناسبت دهه فجر جشنواره قرآنی کودک و نوجوان به همت اداره تبلیغات اسلامی کبودراهنگ و با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر برگزار می شود.

کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی کبودراهنگ اظهار داشت: این جشنواره با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر از قرآن آموزان کودک و نوجوان در مقاطع پیش دبستانی تا دبیرستان در رشته های حفظ قرآن کریم، قرائت، مفاهیم، خوشنویسی و نقاشی در سالن شهدای روحانی اداره تبلیغات اسلامی کبودراهنگ درحال برگزاری است.

وی افزود: ۵ موسسه قرآنی، ۲۳ خانه قرآن روستایی و اداره آموزش و پرورش شهرستان کبودراهنگ نیز در برگزاری این جشنواره با اداره تبلیغات اسلامی کبودراهنگ همکاری می‌کنند.

وی گفت: برگزاری این برنامه تا ۱۴ بهمن ادامه دارد.

 

منبع: خبرگزاری مهر

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین