سرفصل اخبار 35347 اخبار امروز : 0
 • تاریخ : پنج شنبه - ۳۰ - دی - ۱۴۰۰
 • برابر با : Thursday - 20 - January - 2022
 • ساعت :

  همایش شیوه های همسر داری و تربیت فرزند

  به همت کانون بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس ؛ همایش شیوه های همسر داری و تربیت فرزند در محل سالن مرحوم گرمساری بندر عباس برگزار شد.

  به گزارش کودک پرس، با حضور حضرت آیت الله سید محمد علی معصومی استاد حوزه و دانشگاه ، همایش بسیج فرهنگیان با موضوع شیوه های همسر داری و تربیت فرزند در محل سالن مرحوم گرمساری برگزار گردید .

   علی اکبر شعبانی مدیر کانون بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس هدف از برگزاری این همایش را استحکام کانون گرم خانواده و آشنایی معلمان با شیوه های صحیح تربیت فرزندان انقلابی دانست و افزود : در این همایش بزرگ بسیجیان فرهنگی ، آیت الله معصومی مبحث خانواده را از خلقت حضرت آدم تا زمان حضرت محمد (ص) مورد بررسی قرار داد.

  وی در ادامه راهکارهایی در مورد تربیت فرزند ارائه نمود و گفت : تا ۷ سالگی باید به فرزند بها داد و به خواسته هایش عمل کرد و از هفت سالگی به بعد باید تعلیم و تربیت اصلی فرزندان خود را شروع نمائیم .

  حضرت آیت الله سید محمد علی معصومی یکی از ابزارهای مهم تربیت را آشنایی با قرآن دانست و تصریح کرد، نقش پدر در آشنایی فرزند با مسائل اجتماعی جامعه بسیار مهم و اثر گزار است .

  گفتنی است در پایان این همایش طی جلسه پرسش و پاسخ به سوالات همکاران پاسخ داده شد.

  منبع: خبرگزاری برنا 

  ارسال دیدگاه

  برو بالا