گروگان گیری در آران و بیدگل

فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل افزود: همچنین دو گروگان گیر این عملیات، دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند و رسیدگی به این پرونده ادامه دارد.

به گزارش کودک پرس، فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل از پایان گروگان گیری و آزادی کودک ۱۰ ساله از چنگال آدم ربایان خبر داد.

سرهنگ مسعود سپهوند فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل در اصفهان گفت: گزارش گروگان گیری دختری ۱۰ ساله، ساعت ۱۸ و ۴۰ دقیقه روز دو شنبه ۲۰ دی ماه به پلیس انتظامی آران و بیدگل مخابره شد.

وی افزود: موضوع به سرعت در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت و با تلاش و هوشمندی پلیس، در کمتر از ۱۲ ساعت، گروگان ربوده شده آزاد و در صحت و سلامت کامل تحویل خانواده وی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل افزود: همچنین دو گروگان گیر این عملیات، دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند و رسیدگی به این پرونده ادامه دارد.

سرهنگ سپهوند تصریح کرد:  آدم ربایان از خانواده کودک، درخواست ۴ میلیارد ریال وجه نقد در قبال آزادی گروگان داشتند که با اعتماد خانواده کودک به پلیس، موضوع بدون پرداخت وجه و یا تلفاتی ختم به خیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل تأکید کرد: خانواده ها فرزندان خود را توجیه کنند که برای رفت و آمد در مسیر خانه تا مدرسه، محل های پر رفت و آمد را انتخاب و  از تردد در محل های خلوت و همراهی با افراد ناشناس و غریبه بپرهزیند.

سرهنگ سپهوند افزود: در صورت وقوع هر گونه حوادث این چنینی، شهروندان به پلیس اعتماد کامل را داشته باشند و در نخستین فرصت موضوع را به ۱۱۰ اطلاع دهند.

شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان واقع شده است.

 

 

منبع: شبستان