اعطای دیپلم افتخار نقاشی به نوجوان نیشابوری

پس از بررسی هیات داوران از میان آثار رسیده به دبیرخانه، 99 اثر مدال طلایی رنگ، 132 اثر مدال نقره‌ ای رنگ، 78 اثر مدال برنزی رنگ و 234 اثر هم موفق به کسب دیپلم افتخار شدند.

به گزارش کودک پرس، مسئول مرکز ۳ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیشابور گفت: هانیه آمارلویی نوجوان ۱۲ ساله نیشابوری دیپلم افتخار هشتمین مسابقه‌ دوسالانه‌ بین‌ المللی ‌نقاشی کودکان و نوجوانان را با موضوع آب از آن خود کرد.

زهره اکبرآبادی افزود: در این دوره کودکان و نوجوانان ۳۸ کشور جهان به همراه بچه‌ های ایرانی با ثبت پنج هزار و ۷۴۵ اثر، دین خود را به آب، این نعمت بی‌ نظیر خداوند که جلوه‌ زیبایی و طراوت هستی است ادا کرده‌ اند.

او گفت: پس از بررسی هیات داوران از میان آثار رسیده به دبیرخانه، ۹۹ اثر مدال طلایی رنگ، ۱۳۲ اثر مدال نقره‌ ای رنگ، ۷۸ اثر مدال برنزی رنگ و ۲۳۴ اثر هم موفق به کسب دیپلم افتخار شدند.

مسئول مرکز ۳ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیشابور گفت: آیین پایانی هشتمین مسابقه‌ دوسالانه‌ بین‌ المللی ‌نقاشی کودکان و نوجوانان در تهران با حضور مدیرعامل، معاونان، مشاوران و مدیران کانون و سفرای برخی از کشورهای شرکت کننده معرفی و جوایز آنها شامل نشان‌ های طلا، نقره و برنز و دیپلم‌ های افتخار اهدا شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما