مصدوم شدن دختر 4 ساله بر اثر آتش سوزی خودروی پیکان

این حادثه حوالی ساعت 19:55 امشب در محله گود بازار شهر ارسنجان رخ داد کی طی آن یک دختر 4 ساله که زمان شروع آتش سوزی در داخل خودرو حضور داشته مصدوم شد.
به گزارش کودک پرس، یک دستگاه خودرو سواری پیکان در ارسنجان طعمه حریق شد که یک مصدوم در پی داشته است.

این حادثه حوالی ساعت ۱۹:۵۵ امشب در محله گود بازار شهر ارسنجان رخ داد کی طی آن یک دختر ۴ ساله که زمان شروع آتش سوزی در داخل خودرو حضور داشته مصدوم شد.

با حضور آتش نشانان شعله های این آتش سوزی که به گفته شاهدان عینی ظاهراً به دلیل استفاده از مخزن ال پی جی و عدم رعایت نکات ایمنی در حین شارژ مخزن با سیلندر گاز مایع رخ داده بود، مهار شد.

حسن نعمتی مسئول اورژانس ارسنجان در خصوص این حادثه گفت: در ساعت ۱۹:۵۵ دقیقه با تماس شهروندان مبنی بر مصدومیت ناشی از سوختگی یک دختر خردسال، بلافاصله تیم  اورژانس به محل اعزام شد که پس از اقدامات اولیه، مصدوم را به بیمارستان ارسنجان انتقال دادند.

حسن نعمتی در خصوص وضعیت فعلی این دختر ۴ ساله نیز گفت: حال عمومی وی مناسب است و مشکل تنفسی هم تاکنون ندارد اما متاسفانه این کودک خردسال دچار ۱۱% سوختگی درجه ۳ از ناحیه صورت و دو دست شده است و  هم اکنون تحت مراقبت عوامل درمانی بیمارستان ارسنجان قرار دارد تا در صورت نیاز و به شرط اطمینان از عدم ظهور مشکل تنفسی، به یکی از بیمارستان های شیراز منتقل شود.

منبع: شیرازه