سقوط پسر 10 ساله به مخزن گازوئیل

آتش‌نشانان به محض حضور درمحل حادثه با قرار دادن نردبان دستی، این پسر را كه دچار جراحت سطحی شده بود، از داخل این مخزن خارج کردند.

به گزارش کودک پرس، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی ساعت ۱۸:۳۵ دقیقه شب گذشته با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۷۶ را به محل حادثه در شهرک پیکانشهراعزام كرد.

رحیم قدیانلو فرمانده آتش نشانان اعزامی درباره این حادثه گفت: این مخزن ۳۰ هزار لیتری گازوئیل درگوشه ای از محوطه این شهرک درزیر سطح زمین کارگذاشته شده بود که پسری حدودا ده ساله به علت نبود درپوش مناسب بر روی دریچه مخزن و نیز تاریکی هوا ناگهان به داخل آن سقوط کرد.
وی اضافه کرد: آتش‌نشانان به محض حضور درمحل حادثه با قرار دادن نردبان دستی، این پسر را كه دچار جراحت سطحی شده بود، از داخل این مخزن خارج کردند.
این فرمانده آتش نشانی در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه به هنگام وقوع این حادثه در این مخزن که حدود ۳ الی ۴ متر عمق داشت فقط حدود ۲۰ سانتی مترآن دارای گازوئیل بود که اگراین مخزن، گازوئیل بیشتری داشت قطعا این فرد جان خود را از دست داده بود.
قدیانلو خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان پس از تحویل این پسربچه به خانواده اش، همچنین انجام اقدامات ایمن‌سازی و دادن تذكرات ایمنی لازم به مسئولین و اهالی شهرک به ایستگاه خود بازگشتند.

شهروندان باید دقت کنند که حتما نسبت به گذاشتن درپوش مناسب بر روی دریچه این گونه مخازن و همچنین حفاظ گذاری در اطراف كانال‌ها و چاه‌های حفاری شده، اقدام کنند.

 

 

منبع: میزان