نمایشگاه نقاشی «بومه‌لرزه» در کرمانشاه افتتاح شد

به دستان کودک زلزله‌زده، نمایشگاه نقاشی کودکان و نوجوانان زلزله‌زده استان کرمانشاه با عنوان «بومه لرزه» افتتاح شد.

به گزارش کودک پرس ، به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه و با همکاری سازمان مردم نهاد طنین سبز گستران، نمایشگاه نقاشی کودکان و نوجوانان زلزله زده استان کرمانشاه با عنوان «بومه لرزه» افتتاح شد.

این نمایشگاه در نگارخانه شهر فرهنگسرای شهرداری کرمانشاه و باحضور جمعی از  اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه، مدیر کل و معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی٫ اصحاب رسانه و جمعی از هنرمندان و هنر دوستان عرصه نقاشی و عکاسی آغاز به کار کرد.

مهدی عبدالمالکی، مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در این مراسم بر لزوم حمایت مادی و معنوی از مردم آسیب دیده  زلزله اخیر استان کرمانشاه خصوصا کودکان و نوجوانان تاکید کرد.

وی در ادامه عنوان کرد: در این نمایشگاه از حدود ۵۰۰ نقاشی کشیده شده توسط کودکان زلزله زده شهرستانهای سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی، ۸۰ نقاشی توسط اساتید انتخاب و به مدت یک هفته به معرض نمایش درآمده است.

این مسئول افزود: این نمایشگاه از ۸ تا ۱۳ اردیبهشت  از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ عصر  در نگارخانه شهر فرهنگسرای شهر شهرداری کرمانشاه دایر است.

عبدالمالکی با بیان اینکه یکی از اهداف این نمایشگاه  توجه به کودکان زلزله زده است، گفت: تمامی عواید فروش تابلو نقاشی ها و برگزاری نمایشگاه به مردم آسیب دیده زلزله زده استان کرمانشاه تعلق خواهد گرفت.

منبع: مهر