اسکندرزاده در گروه B اول شد

اسکندرزاده ملی پوش نوجوان کشورمان در گروه B دسته ۹۴ کیلوگرم جایگاه نخست را از آن خود کرد، ولی برای مشخص شدن جایگاه اصلی‌اش باید تا پایان رقابت وزنه‌برداران گروه A این وزن منتظر بماند.

به گزارش کودک پرس ، رقابت های دسته ۹۴ کیلوگرم گروه B رده سنی نوجوانان مسابقات قهرمانی آسیا در ازبکستان، باحضور پوریا اسکندرزاده نماینده وزنه برداری کشور راس ساعت ۹:۳۰ صبح امروز (یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه) به میزبانی شهر اورگنج برگزار شد.

پوریا علی اسکندرزاده ملی پوش کشورمان در حرکت یکضرب ابتدا نتوانست وزنه ۱۲۱ کیلوگرم را مهار کند ولی برای بار دوم این وزنه را به نام خود ثبت کرد. در مرتبه سوم حرکت یکضرب، وزنه ۱۲۸ کیلوگرم را بالای سر برد تا در جایگاه اول گروه B بایستد. وی در حرکت دوضرب وزنه های ۱۵۱ و ۱۶۱کیلوگرم را مهار کرد ولی در بار سوم موفق به ثبت وزنه ۱۶۸ کیلویی نشد تا با مجموع ۲۸۹ کیلوگرم به مقام نخست گروه B دسته ۹۴ کیلوگرم رده سنی نوجوانان دست یابد.

 

جایگاه قطعی وزنه براران دسته ۹۴ کیلوگرم رده سنی نوجوانان پس از پایان رقابت گروه A این وزن مشخص می شود رقابت امروز ساعت ۱۵:۳۰دقیقه به وقت تهران با حضور سه وزنه بردار از ازبکستان، تایپه و امیررضا عسگری دون از ایران آغاز خواهد شد.

 

 

 

منبع: خبرگزاری برنا