شب بخیر بچه‌ها در شبکه کودک

برنامه شب بخیر بچه‌ها به کارگردانی سمیه عبدالله‌زاده هر شب ساعت ۲۱ از شبکه کودک پخش می‌شود.

به گزارش کودک پرس ، برنامه شب بخیر بچه ها یک رئال عروسکی است که با هدف قصه گویی وترویج آن، سعی در ایجاد شرایط واتفاقاتی دارد که در ساعات شبانگاهی موجب آرامش خاطر خردسالان می شود.

از آنجایی که کودکان علاقه زیادی به تماشای تلویزیون داشته و از آن تاثیر می گیرند،یکی از روشهایی که می توان به وسیله آن آموزش داد که در ساعات مشخصی دیگر نباید تلویزیون ببینند و استراحت کنند،استفاده از بستر قصه گویی است که موجب رشد عاطفی،فکری و ذهنی آنها شده و به درک مفاهیم ارزشی نظیر ایثار، دلسوزی، امیدواری وعدالت که برای کودکان کمتر قبل لمس است، کمک کند.

حضورمجری بازیگر با نام «رعنا»، شخصیت های عروسکی ستاره، حلزون، پلیکان و ماهی، پخش تصاویر آرام بخش همراه با لالایی های متنوع برای هفت شب هفته، از جمله بخشهای مختلف برنامه است.

عوامل و دست اندرکاران برنامه عبارتند از: گروه نویسندگان: نیوشاصدر، مهدی شاه پیری، دستیار و برنامه ریز:مینا سنگ سفیدی، طراحی و ساخت عروسک:هدیه هاشمی و طراح دکور:امیرحسین میر طالب
این مجموعه به تهیه کنندگی سمیه عبدالله زاده کاری از گروه خردسال، در مرحله پیش تولید بوده وقرار است در ۹۰ قسمت ۲۲ دقیقه ایی برای هر شب آماده و در تابستان از شبکه کودک پخش شود.

 

 

 

منبع: جام جم آنلاین