میزبانی کانون پرورش فکری از کودکان و نوجوانان در سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سه بخش کودک و نوجوان، ناشران عمومی و ناشران آموزشی محصولات فرهنگی خود را عرضه می‌کند.

به گزارش کودک پرس ، بیش از ۸۷۰ عنوان کتاب‌ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از روز ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ در بخش‌های مختلف این دوره از نمایشگاه برای مخاطبان عرضه می‌شود.

لازم به ذکر است؛ حدود ۷۴ عنوان کتاب چاپ اول و بیش از ۳۳۸ عنوان کتاب‌های تجدید چاپی سال ۹۶ – که ۱۰ عنوان از آن به کتاب‌های بریل ویژه نابینایان اختصاص دارد – از جمله محصولات ارائه شده کانون در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است.

این کتاب‌ها با موضوع‌های مختلف همچون مذهبی، شعر، داستان، علمی، کتاب کاردستی، آموزشی، رمان، و… در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

 

کانون پرورش فکری با ۵۵ لوح فشرده، ۲۳ عنوان سرگرمی‌های علمی آموزشی و… میزبان علاقه‌مندان است.

در این دوره از نمایشگاه تمامی کتاب‌های آموزشی و کمک آموزشی، نشریه‌ها و لوح‌های فشرده کانون زبان ایران نیز به علاقه‌مندان عرضه می‌شود.

غرفه‌های کانون در نمایشگاه کتاب تهران در بخش‌های «کودک و نوجوان»، «ناشران عمومی» و «ناشران آموزشی» پذیرای علاقه‌مندان است.

 

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از روز ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ به صورت رسمی کار خود را آغاز می‌کند و تا پایان روز ۲۲ اردیبهشت در مصلی امام خمینی(ره) تهران پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود.

 

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان