اجرای نمایش‌های دانش‌آموزی در کانون طه گرگان+ گزارش تصویری

شهردار فاضل آباد از افزایش حدود ۳۰ درصدی بودجه خبر داد و گفت: امسال برای اجرای پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و جاری شهرداری فاضل آباد، بودجه ۷ میلیارد تومانی را پیش‌بینی کرده‌ایم.

به گزارش کودک پرس ، “عباس مظفری” در حاشیه داوری آثار نمایشی این مرحله گفت: این جشنواره با رسیدن ۲۵۰۰ اثر در حدود ۱۰ رشته به مرحله استانی رسید .

وی اظهار کرد: این چشنواره در حوزه آسیب های اجتماعی و با محوریت ترویج شیوه زندگی سالم و پیشگیری از گرایش به رفتار پرخطر، سوء مصرف موادو افزایش سطح مهارت و آگاهی دانش آموزان از اول آبان برگزار شد.

رئیس اداره آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش گلستان تصریح کرد: در بخش نمایش ۵ گروه به مرحله استانی رسیدند که اجرای آنان با شاخص های ایده پردازی و اجرا مورد ارزیابی قرار می گیرد.

مظفری بیان کرد: این جشنواه در مقاطع ابتدایی و در۲ رشته نقاشی و انشاء و در مقطع متوسطه در ۸ رشته، نقاشی، روزنامه دیواری، ایده پردازی، مقاله، عکس، فیلم، نرم افزار و چندرسانه‌ای و نمایش و تئاتر رقابت می کنند.

گفتنی است؛ منتخبان هررشته به مرحله کشوری رراه می یابند و در تابستان امسال به رقابت با دانش آموزان سراسر کشور می پردازند .

 

 

 

 

منبع: گلستان ما