نمایشگاه مبل کودک و نوجوان در یافت آباد

دسترسی آسان به کالای استاندارد داخلی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

به گزارش کودک پرس، رامین سمیع زاده دبیر انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون با اشاره به به ارائه کالاها با تخفیف ۲۰تا ۵۰ درصد در این دوره از نمایشگاه افزود: دسترسی آسان به کالای استاندارد داخلی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی با اشاره به برگزاری سالانه این نمایشگاه ادامه داد: تخت خواب، اسباب بازی ، وسایل کودک و مادران باردار کالاهای ارائه شده در این دوره از نمایشگاه ، نوزاد ، کودک ، نوجوان و مادران باردار است.
اصلی ترین اهداف این نمایشگاه شامل توجه ویژه به سلامت روحی، روانی و فیزیکی نوزاد، کودک، نوجوان و مادران باردار و نیز پرورش و تقویت خلاقیت و نوآوری آنها و در ادامه، بستر سازی برای دستیابی به چارچوب ها و استانداردهای کیفی، ایمنی و زیست محیطی برای لوازم، مبلمان و اسباب بازیهاست.
رامین سمیع زاده مدیر نمایشگاه با بیان این مطلب گفت: استاندارد و ایمنی در لوازم کودک و نوجوان به ویژه اسباب بازی ها حرف اول را می زند.
در حوزه مبلمان کودکان تمام لوازم از جمله تخت خواب و اسباب بازی به خاطر حساسیت هایی که فرزندان دارند و رعایت سلامت روحی ،‌روانی و فیزیکی بچه ها باید استانداردهای لازم در این زمینه رعایت شود.
بحث استاندارد محصولات کودکان اهمیت بیشتری از محصولات بزرگسالان دارد و استانداردهایی که در سازمان ملی استاندار در نظر گرفته می شود استانداردهای کیفیتی ،‌طراحی و عوامل انسانی است که ما باید آنها را رعایت کنیم.
سمیع زاده زمان برگزاری این دوره از نمایشگاه را از امروز تا ۲۴ دی اعلام کرد و گفت: این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های برترین های ایران در یافت آباد- بازار مبل شماره ۳ برگزار می شود.