استاندار خراسان شمالی دستور درمان امیرمحمد را داد

طی این گفت‌وگو پدر امیرمحمد، از استاندار، مردم و همه کسانی‌که دلسوزانه پیگیر سلامت فرزندشان هستند، تشکر کرد.

به گزارش کودک پرس، استاندار خراسان شمالی دستور پیگیری درمان امیرمحمد داوری، کودک پنج ساله بجنوردی که شکمش توسط سگ دریده شده است، را داد.

در پی تاکید محمدرضا صالحی، استاندار، مشاور وی  و مسئول روابط عمومی استانداری، در تماس تلفنی با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) ضمن تشکر از تلاش‌های انسان‌ دوستانه مردم و مسئولین، نسبت به پیگیری درمان امیرمحمد تاکید کرد.

ایزدی همچنین در تماس تلفنی با پدر و مادر امیر محمد در جریان وضعیت درمان وی قرار گرفت. طی این گفت‌وگو پدر امیرمحمد، از استاندار، مردم و همه کسانی‌که دلسوزانه پیگیر سلامت فرزندشان هستند، تشکر کرد.

براثر حمله سگ به کودک پنج ساله از اهالی روستای جلگه شوقان از توابع شهرستان بجنورد شکم وی دریده شده و بخشی از روده کوچک او از بین رفته است، کودک برای انجام درمان به بیمارستان امام علی(ع) بجنورد و سپس برای ادامه درمان به بیمارستان شیخ مشهد اعزام شده است.

‌هم اکنون بنا بر نظر پزشکان باید این کودک به منظور تکمیل فرآیند درمان به شیراز منتقل شود، این در حالیست که خانواده این کودک توان مالی لازم را برای درمان کودک خود ندارند.

در این راستا جمعیت هلال احمر خراسان شمالی اعلام کرده است، امیر محمد پنج ساله را در اعزام  به هر نقطه از کشور یاری می‌کند.

 

 

منبع: ایسنا