مردی در تنسی که به روی دختران محجبه و پدرشان چاقو کشیده بود، محاکمه می شود

یک مرد سفید پوست در ایالت تنسی آمریکا که دو خواهر نوجوان محجبه را هنگام پیاده شدن از اتوبوس مورد آزار و اذیت قرار داده و به روی پدر آن ها نیز چاقو کشیده بود، در دادگاه فدرال آمریکا محاکمه می شود.

به گزارش کودک پرس ، به نقل از nbcnews، یک سفیدپوست اهل ایالت تنسی آمریکا به جرم آزار و اذیت دختران نوجوان محجبه در دادگاه فدرال آمریکا محاکمه می شود.

دادگستری آمریکا اعلام کرد کریستوفر بکام، متهم به اذیت رسانی به دختران مسلمان در حجاب و سپس چاقو کشیدن به روی پدر آن ها که برای دفاع از دخترانش از راه رسیده می باشد و به جرم نفرت محور در دادگاه محاکمه خواهد شد.

بکام ۳۲ ساله وی همچنین متهم به دروغ گفتن به پلیس می باشد. وی به دو خواهر محجبه هنگام پیاده شدن از اتوبوس مدرسه حمله کرده و با فریاد «الله اکبر» و «به کشور خودتان برگردید» آن ها را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

ادله ای که توسط یکی از افسران پلیس نشویل جمع آوری شده، جزئیات بیشتری در مورد یک واقعه ارائه می دهد.

به گفته پلیس، این فرد دختران مسلمان را تعقیب کرده و گفته قصد دارد آن ها را مورد ضرب و شتم قرار دهد. سپس عبدالعلی پدر دختران که راننده تاکسی بوده این منظره را مشاهده کرده و کنار می زند، از تاکسی پیاده می شود و به حمایت از دخترانش می رود. فرد خاطی اهانت های نژادپرستانه سرداده، یک چاقوی جیبی درآورده و به قصد کشتن روی آن ها چاقو می کشد.

پدر جاخالی داده و در حالی که سعی داشته از خودش دفاع کند دو مرتبه به زمین می خورد. سپس پلیس از راه رسیده و بکام را دستگیر می کند. او به پلیس گفته خودش قربانی حادثه بوده است. وی همچنین به دروغ مدعی شده که دختران قصد دزدی از یک اتومبیل را داشته اند و اینکه پدر دختران چاقو کشیده و الله اکبر سرداده است.

بکام تهدید کرده که وقتی از زندان آزاد شود به آنجا برگشته و تمامی خانواده مسلمان را به قتل خواهد رساند.

در صورت اثبات اتهامات این فرد به ۱۰ سال زندان به سبب جرم نفرت محور و ۵ سال زندان به سبب دروغ گفتن به پلیس محکوم خواهد شد.