موقعیت فعلی شما : خانه/فرهنگ و رسانه
14926
12 دی 1395
مسابقه «شما و هدهد»

به گزارش کودک پرس، در این طرح بینندگان باید از هنگامی که درحال تماشای شبکه هدهد هستند، عکس‌برداری کنند. عکس‌های گرفته شده توسط مخاطبین می‌تواند به صورت خویش انداز (سلفی) افراد با صفحه نمایشگر که در حال پخش شبکه هدهد یا آثار شبکه است، باشد. برای مثال علاقمندان به شرکت در این فراخوان می‌توانند، روی […]

به گزارش کودک پرس، در این طرح بینندگان باید از هنگامی که درحال تماشای شبکه هدهد هستند، عکس‌برداری کنند. عکس‌های گرفته شده توسط مخاطبین می‌تواند به صورت خویش انداز (سلفی) افراد با صفحه نمایشگر که در حال پخش شبکه هدهد یا آثار شبکه است، باشد.

برای مثال علاقمندان به شرکت در این فراخوان می‌توانند، روی رایانه خود یکی از آثار (کلیپ) را پخش کنند و سپس از خود در کنار صفحه نمایشگری که در حال پخش اثر هدهد است، تصویربرداری کنند.

تمام آثاری که در آن موازین و شئونات اسلامی رعایت شده باشد در داخل این طرح شرکت داده خواهد شد و از شبکه پخش می‌شود.

مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه «شما و هدهد» در وبسایت شبکه هدهد فارسی به آدرس www. hodhodfarsi. tv مراجعه کنند. از آثار بر‌تر توسط شبکه هدهد تقدیر به عمل خواهد آمد.

شبکه جهانی هدهد اولین شبکه اسلامی بین المللی در حوزه کودک و نوجوان است که از طریق ماهواره فعالیت می‌کند. این مجموعه شبکه‌ها توسط دفتر آیت الله سیستانی (مدظله العالی) راه‌اندازی شده است.

این شبکه در سال گذشته از طرح‌های مختلفی همچون گزارشگران و عکاس‌های افتخاری رونمایی کرد و امسال نیز مجددا این طرح را اجرا کرد.

 

 

منبع: ایلنا

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین