موقعیت فعلی شما : خانه/بین الملل
14659
07 دی 1395
هدیه کودکان روسیه به کودکان سوریه

به گزارش کودک پرس وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: انجمنی از کودکان در روسیه به مناسبت سال نوی میلادی، هدایایی معادل ۴۵ تن برای کودکان سوری جمع آوری کردند که به کودکان جنگ زده سوری تحویل داده خواهد شد . مرکز اطلاع رسانی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد، به مناسبت سال نو میلادی، در چارچوب برنامه ای […]

به گزارش کودک پرس وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: انجمنی از کودکان در روسیه به مناسبت سال نوی میلادی، هدایایی معادل ۴۵ تن برای کودکان سوری جمع آوری کردند که به کودکان جنگ زده سوری تحویل داده خواهد شد .
مرکز اطلاع رسانی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد، به مناسبت سال نو میلادی، در چارچوب برنامه ای با عنوان “هدایای کودکان روسیه برای کودکان سوریه” بیش از ۴۵ تن هدیه ویژه برای کودکان سوریه ارسال خواهدشد.

بر این اساس، دانش آموزان در شهرهای کورسک و ولوگدا در چارچوب این فعالیت در سراسر روسیه برای همتایان سوری خود، هدایای مختلفی را مانند بازی های سنتی، کارت پستال، لوازم التحریر و هدایای ویژه سنتی دیگر، جهت ارسال به مناطق جنگ زده سوریه جمع آوری کردند.

گفتنی است دانش آموزان شرکت کننده در این طرح، با نوشتن کلمات محبت آمیز بر روی کارت پستال ها، هدایای خود را به وزن حدود ۴۵ تن برای ارسال به پایگاه هوایی حمیمیم در سوریه، به فرودگاه شکلوسکی در مسکو تحویل دادند.
دانش آموزان بیش از ۱۰ شهر روسیه در این طرح شرکت کردند.

 

 

 

منبع:    العالم

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین