دوره تربیت مربی کودک در مدرسه علمیه لارستان برگزار شد

مدیر مدرسه علمیه علی ابن ابیطالب (علیه‌السلام) لارستان از برگزاری دوره تربیت مربی کودک در این مدرسه خبر داد.

به گزارش کودک پرس ، حجت الاسلام موسوی با اشاره به برگزاری دوره تربیت مربی کودک، در مدرسه علمیه علی ابن ابیطالب (علیه‌السلام) لارستان، گفت: این دوره با هماهنگی معاونت فرهنگی مدرسه و با حضور ۸۵ نفر از طلاب و روحانیون واجد شرایط برگزار گردید.

مدیر مدرسه علمیه علی ابن ابیطالب(علیه‌السلام) هدف از برگزاری این دوره را آشنایی طلاب، روحانیون و مبلغین با شیوه‌های تبلیغ نوین مخصوص کودک و نوجوان، شناخت مخاطب و ابزار ارتباط‌گیری با مخاطب با هدف اثرگذاری بر فکر، اندیشه و رفتار مخاطب برشمرد.

وی اضافه کرد: بعد از برگزاری دوره و همچنین هنگام برگزاری این کارگاه آموزشی متربیان با هماهنگی آموزش و پرورش شهرستان همراه با استاد کلاس بصورت عملیاتی و تجربی نیز با روش های تدریس بیشتر آشنا شدند.

 مدیر مدرسه علمیه علی بن ابیطالب(علیه‌السلام) لارستان، یکی دیگر از اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی را کادرسازی در زمینه تبلیغ مدارس و مهد های کودک همچنین ایجاد صمیمیت بین طلاب و دانش آموزان و نگاه نو حوزه علمیه و طلبگی به این مسئله مهم عنوان کرد.

لازم به ذکر است، این کارگاه آموزشی به مدت ۴ روز و با حضور اساتید برجسته کشوری در سالن اجتماعات مدرسه علمیه علی ابیطالب (علیه‌السلام)برگزار شد.

منبع: خبرگزاری حوزه