ساخت مدرسه محله‌محور سیاست جدید دولت است

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای‌جدید با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم تا از طریق همکاری دیگر دستگاه‌ها، خدمات زیربنایی و رو بنایی را در پروژه‌های مسکن مهر برای مردم فراهم کنیم، گفت: ساخت مدرسه محله‌محور سیاست جدید دولت است.

به گزارش کودک پرس از گلبهار، حبیب‌الله طاهرخانی در مراسم افتتاح دبیرستان امیرکبیر این شهرستان اظهار داشت: در ابتدای فعالیت دولت یازدهم در خصوص مدارس در مسکن مهر مشکل جدی داشتیم، ولی در طول ۵ سال گذشته در شهرهای جدید کشور ۹۱ مدرسه ساخته شده که این حرکت، خوب و  مهمی است.

وی افزود: علاوه بر این، ۹۵ مدرسه دیگر در شهرهای جدید در حال ساخت است که از نظر پیشرفت، وضعیت خوبی دارند و به تدریج آماده و تحویل آموزش و پرورش می‌شود.

 

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای‌جدید ادامه داد: ما وظیفه داریم تا به سلامت و ورزش بچه‌ها در مدارس توجه کنیم، مدارس باید محله‌محور باشد و بتواند علاوه بر خدمات به دانش‌آموزان به مردم محلات هم خدمات ارائه کند، این سیاست جدید دولت است و به دنبال این رویکرد هستیم.

طاهرخانی در خصوص امکانات در واحدهای مسکن مهر هم گفت: باید تلاش کنیم تا از طریق همکاری دیگر دستگاه‌ها بتوانیم، خدمات زیربنایی و روبنایی را در پروژه‌های مسکن مهر برای مردم فراهم کنیم.