سومین طرح عیدی کتاب به نفع کودکان معلول اجرا می‌شود

سومین دوره طرح عیدی کتاب به‌نفع کودکان معلول از سوی نشر آرادمان برگزار می‌شود.

به گزارش کودک پرس، طرح «عشق و آینه» (عیدی کتاب به‌نفع کودکان معلول) در سومین دوره‌ برگزاری خود، به کودکان معلول زلزله‌زده در استان کرمانشاه اختصاص می‌یابد.

در این طرح که برای سومین سال متوالی، در آستانه‌ی نوروز، توسط انتشارات آرادمان و با همکاری جمعی از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه برگزار می‌شود، مخاطبانی حقیقی یا حقوقی (غیر از کتاب‌فروشان) که در فاصله‌ زمانی ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ آثار این انتشارات را از مراکز پخش کتاب (همچون ققنوس، آتیه، پارسه، بیهق و…) یا فروشگاه‌های اینترنتی (همچون خانه کتاب، ققنوس، ادب‌سرا و…) تهیه کنند، شصت درصد از مبلغ خریداری شده، به تامین مایحتاج خوراکی، بهداشتی و فرهنگی مراکز توانبخشی کودکان معلول در استان کرمانشاه اختصاص می‌یابد.

همچنین این امکان برای مخاطبان و مشارکت‌کنندگان فراهم است که بسته‌ خرید خود را به نشانی فردی که می‌خواهند به او کتاب عیدی بدهند، بفرستند.

علاقه‌مندان به مشارکت در این طرح، برای پرسش‌های احتمالی، اطلاعات بیشتر یا ارائه‌ رسید و فاکتور خرید، به سایت اینترنتی آرادمان و نشانی پست الکترونیکی (aradman.pub@gmail.com) و شماره تلفن مندرج در آن یا صفحه‌های این انتشارات در تلگرام و اینستاگرام (aradmanpub@) می‌توانند مراجعه کنند.