بیمار روانی، مادر دو کودک را کشت

جوان 26 ساله لهستانی پس از حمله به خانه‌ای در انگلیس، زن جوانی را مقابل چشمان وحشت زده فرزندانش با ضربات متعدد چاقو به قتل رساند.

به گزارش کودک پرس، امل جنایت که مارچین پورژینسکی نام دارد و از بیماری اسکیزوفرنی رنج می‌برد، زمان حادثه با زور و تهدید وارد خانه مورد نظرشد. زن جوان که بشدت نگران جان دو فرزندش بود با پلیس تماس گرفت اما پیش از اینکه مأموران به محل برسند، پورژینسکی وارد خانه شد و «نیکوله کراس» ۳۷ ساله را با ضربات چاقو از پا درآورد و متواری شد.

با رسیدن مأموران، جست و جوها برای یافتن قاتل فراری آغاز شد و آنها ساعاتی بعد، جوان لهستانی را ازطریق دوربین‌های مداربسته سطح شهر شناسایی ودستگیر کردند. متهم در بازجویی‌ها گفت: «از صبح صدایی به من می‌گفت که فرزندان این زن در خطر هستند و من باید آنها را از خطر نجات دهم. این زن باید قربانی می‌شد تا فرزندانش نجات پیدا کنند.»با توجه به وضعیت روانی قاتل جوان، او تا زمان محاکمه به آسایشگاه روانی انتقال یافت. به گفته آشنایان پورژینسکی، او حدود یک سال قبل به انگلیس آمده بود و به دلیل افسردگی و فشارهای روانی دچار بیماری دوقطبی شده بود. براساس تشخیص پزشکان، بیماری این متهم در سه هفته گذشته حاد شده است.

منبع :خبرگزاری اتاق خبر ۲۴