موقعیت فعلی شما : خانه/فرهنگ و رسانه
13783
21 آذر 1395
«پرسمان كودك و نوجوان» در راديو معارف

به گزارش کودک پرس به نقل از روابط عمومي رسانه ملي، برنامه «پرسمان كودك و نوجوان» كه با هدف پاسخگويي به سوالات شنوندگان درباره مباحث تربيتي كودك و نوجوان توليد شده است، به بررسي شناخت علل ناهنجاري هاي رفتاري در كودكان خواهد پرداخت. حجت الاسلام والمسلمين سيد عليرضا تراشيون مشاور خانواده و كارشناس تربيت ديني در […]

به گزارش کودک پرس به نقل از روابط عمومي رسانه ملي، برنامه «پرسمان كودك و نوجوان» كه با هدف پاسخگويي به سوالات شنوندگان درباره مباحث تربيتي كودك و نوجوان توليد شده است، به بررسي شناخت علل ناهنجاري هاي رفتاري در كودكان خواهد پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمين سيد عليرضا تراشيون مشاور خانواده و كارشناس تربيت ديني در اين برنامه به بررسي چگونگي درمان ناهنجاري هاي رفتاري كودك و نوجوان و راههاي درمان اين ناهنجاري ها مي پردازد.

“پرسمان كودك و نوجوان” كاري از گروه فرهنگ و جامعه به تهيه و سردبيري علي برخورداري و اجراي حسن حيدرزاده روزهاي دوشنبه ساعت ۱۶ پخش و تكرار آن روزهاي سه شنبه ساعت ۱۰:۱۰ به روي آنتن مي رود.

علاقه مندان به طرح سوال از كارشناس برنامه مي‌توانند همزمان با پخش برنامه با تلفن‌ ارتباطات راديو معارف به شماره‌هاي ۳۲۹۱۰۵۵۲ و ۳۲۹۱۰۵۵۱با پيش شماره ۰۲۵ ويا سامانه ۳۰۰۰۰۵۵۳ تماس بگيرند و سوال خود را مطرح كنند.

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین