دومین نمایشگاه کودک و نوجوان در زنجان برگزار می‌شود

سرپرست نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان گفت: دومین نمایشگاه کودک، نوجوان، سرگرمی و نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌ها از تاریخ ۹ تا ۱۳ بهمن‌ماه سال‌جاری برگزار می‌شود.

به گزارش کودک پرس ، جمال بابایی اظهار کرد: نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین زنجان به صورت مستمر برگزاری نمایشگاه‌های مختلف را در دستور کار خود دارد.

وی با اشاره به اینکه دومین نمایشگاه کودک، نوجوان، اسباب‌بازی، سرگرمی و نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌ها از تاریخ ۹ تا ۱۳ بهمن‌ماه سال‌جاری برگزار می‌شود، ادامه داد: این نمایشگاه به مدت پنج روز برگزار می‌شود.

سرپرست نمایشگاه‌ بین‌المللی کاسپین زنجان با اشاره به اینکه این نمایشگاه در فضای عمومی ۴ هزار و ۲۰۰ مترمربع برپا می‌شود، عنوان کرد: یک هزار و ۶۰۰ مترمربع فضای غرفه‌سازی شده در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان برگزار می‌شود.

بابایی با اشاره به اینکه نمایشگاه کودک و نوجوان زنجان با حضور ۵۰ شرکت و واحد تولیدی و بازرگانی ارائه دهنده کالاها، اجناس و خدمات مربوط به حوزه کودکان و نوجوانان را گردهم می‌آورد تا نوین‌ترین دستاوردهای خود را عرضه کنند.

وی خاطر نشان کرد: تولیدکننده‌ها و عرضه‌کننده‌ها در زمینه انواع اسباب و وسایل بازی‌های فکری، نرم‌افزارهای آموزشی و تفریحی، بازی‌های رایانه‌ای، محصولات سیسمونی، سرویس خواب نوزاد، انتشارات کودک و نوجوان، کتب آموزشی و لوازم‌التحریر، محصولات و خدمات بهداشتی مادر و نوزاد ونوجوان کالا وخدمات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهند.

سرپرست نمایشگاه‌ بین‌المللی کاسپین زنجان با اشاره به اینکه این نمایشگاه با هدف ایجاد محیطی مفرح و جذاب برای خانواده‌های در زمینه ارائه لوازم مصرفی کودک و نوجوان، معرفی تجهیزات، لوازم شهربازی و پارک‌ها و فراهم کردن فرصتی مناسب برای معرفی آخرین دستاوردها و محصولات بازی و سرگرمی برای سنین سه تا ۱۸ سال دایر می‌شود، عنوان کرد: ارائه آخرین تجهیزات و اقلام مربوط به دکوراسیون و لوازم اتاق کودک و نوجوان، حضور ناشران و ارائه‌دهندگان محصولات فرهنگی، آموزشی و کمک آموزشی در حوزه کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

 

بابایی اضافه کرد: زمان بازدید از این نمایشگاه برای عموم مردم، علاقه‌مندان و فعالان حوزه‌ کودک همه روزه به مدت پنج روز، از ساعت ۱۵ تا ۲۱ شب است.

 

 

منبع: فارس