رهایی کودک از دست گروگانگیران

رییس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف علیه‌السلام) از آزادی کودک از دست گروگانگیران در یک عملیات خبر داد.

به گزارش کودک پرس ، سرهنگ شریفی با درباره جزییات این خبر گفت: درپی اعلام خبر آدم ربایی در خیابان حیدری جنوبی  ماموران بلافاصله در صحنه حاضر و پس از تحقیقات میدانی مشخص شد در پی معامله یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶  واختلاف حساب ناشی از معامله، فروشنده به همراه چند نفر اقدام به گروگانگیری کودک خردسال ۴ ساله خریدار کردند.

او ادامه داد:  به سرعت با بکارگیری کلیه نیروها اجرای طرح شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار قرار گرفت و با  اقدامات فنی و بکار بردن شیوه‌های عملیات روانی با اقوام و نزدیکان رباینده اصلی که فروشنده خودرو بود نهایتا متقاعد شد، فرزند خردسال را تسلیم خانواده شاکی کند.

 

رییس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف علیه‌السلام) خاطرنشان کرد: فرد گروگانگیر ساعاتی بعد در یک قرار کودک را تحویل خانواده‌اش داد. پرونده در این خصوص تشکیل و تحت رسیدگی قضایی است.

سرهنگ شریفی در پایان از خانواده ها درخواست کرد برای پیشگیری از چنین حوادثی حتی‌الامکان از آشنا نمودن اعضای خانواده خود با افرادی خودداری کنند که به انحاء مختلف رابطه معاملاتی دارند که وقوع اختلاف مالی در آن محتمل است.

 

 

منبع: ایلنا