فراخوان سومین سوگواره رسانه ای طریق الحسین علیه السلام

سومین سوگواره رسانه ای «طریق الحسین» پیرامون پیاده روی عظیم مردمی در اربعین حسینی آغاز به کار کرد.

به گزارش کودک پرسسومین سوگواره رسانه ای «طریق الحسین» ، برای سومین سال متوالی با هدف استفاده ازظرفیت های گسترده رسانه ای برای ثبت و ترویج مفاهیم والای فرهنگ عاشورا و زیارت اربعین و اجرای پژوهشی تصویری در بیان عظمت، شکوه و وحدت مسلمانان و همچنین فراهم آوردن محفلی جهت ثبت سوغات سفر معنوی زیارت اربعین برگزار می شود.
این سوگواره به صورت مردمی و در شش بخش

عکس(عکاسی حرفه ای و عکس تلفن همراه) ،

فیلم (مستند، کوتاه و نماهنگ)،

پوستر و تصویرسازی کتاب کودک

متون ادبی (شعر،داستان کوتاه،سفرنامه و خاطره )

نقاشی کودکان

و موشن گرافیک

در سطح ملی برگزار می شود.
به گزارش دبیرخانه سوگواره، شرکت در این سوگواره برای کلیه افراد اعم از آماتور و حرفه ای آزاد می باشد.

آخرین فرصت ارسال آثار به دبیرخانه سوگواره ۱۵ دی ماه ۱۳۹۵ خواهد بود. همچنین آثار برگزیده علاوه بر اینکه در حاشیه آیین اختتامیه سوگواره به نمایش گذاشته خواهند شد، در نمایشگاه های عمومی و تخصصی استانی، ملی و بین المللی نیز در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد سومین سوگواره رسانه ای طریق الحسین علیه السلام ، نحوه به اشتراک گذاشتن و نمایش آثار در شبکه های اجتماعی  و نشر دیجیتال آثار در سراسر دنیا با استفاده از هشتک های مشترک و پربازدید در شبکه های اجتماعی است. از دیگر نکات حائز اهمیت جوایز متفاوت معنوی و ارزشمندی است که در کنار جوایز مادی به برگزیدگان اهدا خواهد شد؛ جوایزی همچون کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس ، مجوز عکاسی با دوربین حرفه ای در عتبات عالیات و یا حرم مطهر امام رضا(ع) که در نوع خود بی نظیر است.

علاقمندان می توانند جهت آشنایی با قوانین شرکت در سوگواره، ارسال آثار و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی www.ArbaeenPortal.comمراجعه و یا در ساعات اداری با دبیرخانه سوگواره به شماره ۰۲۱۸۸۱۷۱۴۲۰  و یا ۰۲۱۸۸۱۷۶۰۰۴ تماس حاصل نمایند.

منبع:خبرگزاری فارسی مچ