مربی مهد کودک پسربچه دو ساله را با چایی سوزاند!+ تصاویر

در یکی از مهدکودک‌های انگلیس پسربچه دو ساله‌ای بر اثر بی‌احتیاطی مربی به‌وسیله چای داغ دچار سوختگی و راهی بیمارستان شد.

به گزارش کودک پرس ، در یکی از مهدکودک‌های شهر پول در انگلیس، پسربچه‌ای به دلیل سوختگی براثر چایی داغ راهی بیمارستان شد. این پسربچه دوساله هنگامی که مربی‌اش در حال حمل فنجان چای بود حین بازی به او برخورد کرد و فنجان چایی روی بازو و آرنجش ریخت و به شدت سوخت. مربیان مهد پس از گریه فراوان کودک مادرش را به محل خواندند تا شاید او آرام بگیرد.

 

 

مادر کودک پس از حضور در محل با صحنه بدی مواجه شد و همین امر سبب شد تا از مربی شکایت کند. او گفت زمانی که به مهد رسید متوجه بازوی تاول زده پسرش شد و در حالیکه او بر اثر این سوختگی دچار تب وسوزش موضعی بود، مربیان مهد پتویی به دور او پیچیده بودند و سوختگی او را سطحی جلوه دادند.

 

مادر این کودک بلافاصله پسرش را به بیمارستان رساند و با توصیه پزشک معالج که از دیدن این صحنه به شدت تعجب کرده بود، تصمیم گرفت از این مربی شکایت کند. دادگاه پس از بررسی این موضوع، او را به پرداخت ۴۳۰۰ پوند دیه محکوم کرد.

 

WEEKENDER -COLLECT PICTURE -4/4/2015 – SALISBURY HOSPITAL – Tracey Bakers son, Oakley, who suffered 3rd degree burns when he tipped a scalding hot cup of tea over himself at Nursery.

 

منبع: رکنا