13536
16 آذر 1395
نجات یک کودک بازیگوش از لوله گاز

به گزارش کودک پرس , معاون آتش نشانی شهر رشت گفت:  ساعتی قبل در پی تماس تلفنی شهروندوی مبنی بر گیر کردن دست کودک، بیدرنگ ستاد فرماندهی یکدستگاه خودروی نجات به همراه ۳ آتش نشان از ایستگاه ۵ را به محل حادثه واقع در بلوار شیون فومنی- آسایش ۳ اعزام نمود. محمد رضا پورمحمد مسوول ایستگاه ۵ […]

به گزارش کودک پرس , معاون آتش نشانی شهر رشت گفت:  ساعتی قبل در پی تماس تلفنی شهروندوی مبنی بر گیر کردن دست کودک، بیدرنگ ستاد فرماندهی یکدستگاه خودروی نجات به همراه ۳ آتش نشان از ایستگاه ۵ را به محل حادثه واقع در بلوار شیون فومنی- آسایش ۳ اعزام نمود.
محمد رضا پورمحمد مسوول ایستگاه ۵ آتش نشانی در این باره گفت: به محض رسیدن مشاهده شد، کودکی که بواسطه بازیگوشی و بالا رفتن از مبل دست راستش در لابه لای دیوار و لوله گاز شهری گیر کرده و دیگر قادر به خارج کردن دستش نبوده که همین امر سبب ترس و نگرانی کودک و خانواده شده بود.
پورمحمد در ادامه با بیان اینکه خوشبختانه با عکس العمل سریع مادر و در آغوش گرفتن کودک تا رسیدن نیروهای امدادی از آسیب های بعدی و شکستگی دست کودک پیشگیری بعمل آمد افزود: بی درنگ آتش نشانان پس از ایمن سازی و قطع جریان گاز، بوسیله دستگاه جک خرگوشی بدون وارد آمدن هیچ آسیبی، دست کودک را رها کرده و به ایستگاه مربوطه مراجعه کردند.
به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین