عضویت 23 کودک زیر دو سال در کتابخانه‌های کاشان

رییس نهاد کتابخانه های شهرستان کاشان گفت:23 کودک زیر دو سال و هفت فرد مسن بالای 75 سال عضو کتابخانه های این شهرستان هستند.
به گزارش کودک پرس , احسان محمدی در کاشان، اظهار کرد: ۱۵ کتابخانه نهادی و شش کتابخانه مشارکتی در این شهرستان ۱۴ هزار عضو دارد که از این تعداد هشت هزار نفر از آنها را  بانوان تشکیل می‌دهند.
وی با اشاره به ثبت نام رایگان در هفته کتاب و کتابخوانی افزود: بر اساس آمار در آبان ماه امسال ۴۳۴۴ نفر به عضویت کتابخانه های شهرستان کاشان در آمده‌اند.
وی تصریح کرد: در پنج ماه نخست امسال تنها ۲۴۰۰ نفر عضو کتابخانه‌های این شهرستان شده‌اند ولی از ابتدای شهریور تا ماه آبان هفت هزار نفر به عضویت کتابخانه‌های کاشان در آمده‌اند.
محمدی اظهار کرد: در مجموع ۲۵۰ هزار نسخ کتاب در کتابخانه‌های شهرستان کاشان موجود است که ازا ین تعداد ۲۵ هزار نسخ کتاب در حوزه کودک مرتبط با رده سنی زیر ۱۱ سال است.
رییس نهاد کتابخانه‌های شهرستان کاشان گفت: اعضای کتابخانه‌های کاشان به طور میانگین ماهانه ۱۵ هزار نسخه کتاب و در مجموع سالانه ۱۸۰ هزار کتاب به امانت می‌گیرند.
محمدی با اشاره به برگزاری ۳۰ برنامه متنوع در نهاد کتابخانه‌های کاشان گفت: امسال کتابخانه آیت الله صبوری، یکی از اعضای کتابخانه ملامحسن فیض کاشانی و دو کتابدار این نهاد در جزو نمونه های استان اصفهان انتخاب شده اند.