۵ مدال رنگارنگ حاصل تلاش کشتی‌گیران کرمانشاه در مسابقات کشتی روستایی کشور

رئیس هیات ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان کرمانشاه از کسب ۵ مدال رنگارنگ توسط کشتی‌گیران نوجوان استان در رقابت‌های قهرمانی روستایی کشور خبر داد.

به گزارش کودک پرس ، بهرام بهروش اظهار داشت: در مسابقات کشتی روستایی نوجوانان کشور ورزشکاران استان کرمانشاه موفق به کسب یک مدال طلا و چهار برنز شدند.

وی ادامه داد: تنها مدال طلای تیم کشتی روستایی کرمانشاه توسط پیام نظری در وزن ۵۵ کیلوگرم بدست آمد، در این وزن همچنین کشتی گیر البری نایب قهرمان شد و مدال برنز مشترک نیز به کشتی گیران کردستان الف و همدان رسید.

بهروش خاطرنشان کرد: در وزن ۴۵ کیلوگرم علی شریفی دیگر کشتی گیر کرمانشاهی در کنار ورزشکار گیلانی مشترکا سوم شد و مدال طلا و نقره این وزن به ترتیب به کشتی گیران اصفهان و همدان رسید.

رئیس هیات ورزش های روستایی استان کرمانشاه گفت: در وزن ۴۸ کیلوگرم نیز علی خدابخشی از کرمانشاه در کنار ورزشکار اصفهانی مدال برنز گرفت، ضمن اینکه ورزشکاران همدان و قزوین نیز اول و دوم شدند.

 

وی با اشاره به رقابت های وزن ۶۵ کیلوگرم، گفت: در این وزن ورزشکاران کردستان الف و همدان به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند و مقام سوم مشترک نیز به فردین شمس از کرمانشاه به همراه کشتی گیری از خراسان رضوی رسید.

بهروش در خصوص رقابت های وزن ۸۰ کیلوگرم نیز اظهار داشتت: محمدمعین طالبی از کرمانشاه در کنار ورزشکار قزوینی مشترکا سوم شد و مقام های قهرمانی و نایب قهرمانی نیز به ورزشکاران کردستان الف و همدان رسید.

رئیس هیات ورزش های روستایی کرمانشاه گفت: در پایان این رقابت ها و در بخش تیمی، همدان با ۸۶ امتیاز، کردستان الف با ۶۷ و اصفهان با ۶۵ امتیاز به ترتیب اول تا سوم شدند.

وی گفت: رقابت های کشتی آزاد نوجوانان روستایی کشور به مدت ۲ روز در سریش آباد شهرستان قره از استان کردستان برگزار شد.

بهروش در پایان از علیرضا رحمتی به عنوان سرمربی تیم کشتی روستایی نوجوانان کرمانشاه یاد کرد.

 

 

منبع: دانا