برنامه‌های دهه فجر سال جاری، نوآورانه و در راستای تبیین و آگاه‌سازی آرمان‌های انقلاب باشد

سرپرست معاونت فرمانداری تویسرکان گفت: برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی برای دهه مبارک سال جاری باید نوآورانه و در راستای تبیین و آگاه‌سازی آرمان‌های انقلاب اسلامی به نسل نوجوان و جوان باشد.

به گزارش کودک پرس ، «کریم برنوسی» در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد دهه فجر تویسرکان، گفت: مهمترین شاخصه انقلاب اسلامی در ایران مردمی بودن و دینی بودن آن است، زیرا طبقات مختلف، اقشار، دستجات، روحانیون، دانشجویان و همه آحاد مردم در آن حضور داشته و دارند و ما نیز در راستای عمل کردن به اهداف انقلاب، باید این شاخص ها را برجسته کنیم.

وی اظهار کرد: آیین بزرگداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی باید هر سال از سال قبل باشکوه تر برگزار شود، چرا که روزهای پر از افتخار دهه مبارک فجر در تاریخ معاصر ایران آغاز فصل تازه‍‌ای بر تحقق رهایی مردم از بند استبداد داخلی و استعمار خارجی بود.

سرپرست معاونت فرمانداری تویسرکان با بیان اینکه شایسته است در این ایام مبارک همزمان با فضاسازی، آذین بندی میادین و اماکن عمومی با توجه به ایام فاطمیه با رعایت موازین و شئونات شرعی خلاقانه‌تر انجام شود، افزود: برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی برای دهه مبارک سال جاری باید نوآورانه و در راستای تبیین و آگاه‌سازی آرمان‌های انقلاب اسلامی به نسل نوجوان و جوان باشد.

 

برنوسی خواستار برنامه‌ریزی و هماهنگی کامل دستگاه‌ها برای اجرایی برنامه‌های دهه فجر سال جاری شد و تصریح کرد: فرصت دهه فجر را برای بیان و تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به نحو مطلوب مغتنم شمرده شود.

 

وی تاکید کرد: برنامه‌های دهه فجر سال جاری بر محوریت گزینه‌های نظیر بصیرت‌افزایی، امید آفرینی و تقویت غرور ملی، دشمن شناسی، وحدت و همبستگی ملی، خودباوری و اعتماد به نفس، اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل و الهام بخشی تدوین و اجرایی شود.

 

 

منبع: دانا