رابطه شیطانی عمه ۳۷ ساله با برادرزاده ۱۴ ساله‌اش+ عکس

زن ۳۷ ساله به اتهام برقراری رابطه جنسی با یک نوجوان ۱۴ ساله دادگاهی شد.

به گزارش کودک پرس ، “آنجلا گات” به اتهام رابطه جنسی با پسر ۱۴ ساله در حالی دادگاهی شد که مدعی است این کار درحالی که در وضعیت مستی بسر می برده صورت گرفته است. با این ادعا رسیدگی به پرونده از مسیر عادی خارج شده بود.

این زن که به خاطر تجاوز به پسر نوجوان که برادر زاده اش است بازداشت شده بود به قاضی گفت که برادرزاده ام را نیمه برهنه در خانه ام دیدم و با توجه به شرایط مستی که داشتم این اتفاق شوم افتاد.

آنجلا در تمام بازجویی ها برقراری رابطه را ناشی از نوشیدن مشروبات الکی دانسته و می گوید به همین دلیل هیچ چیزی از این اتفاق به یاد نمی آورد.

در دادگاه گفته شده طبق تحقیق پلیس نوجوان ۱۴ ساله نیز از مشروبات الکی استفاده کرده بود. بنابراین ایشان نیز در مورد این حادثه که در تابستان ۲۰۱۵ اتفاق افتاده است، چیزی به خاطر ندارد.

البته آنجلا، جنوب غرب اسکاتلند در دادگاه به اتهام رابطه جنسی با یک کودک نوجوان اعتراف کرد، اما وی اذعان داشته اقدام وی در حالت عادی صورت نگرفته و وی ذاتا آدم کودک آزاری نیست.

وکیل وی نیز در دادگاه گفته است شجاعت بسیاری لازم است که یک شخص بتواند به جرم خود به این صراحت اعتراف کند.

متهم به دلیل از دست دادن تعادل اش در روز حادثه زمین می خورد که منجر شده اورژانس و پلیس به محل اعزام شوند. متهم مادر تنهایی است که سرپرستی دو دختر خود را نیز بر عهده دارد.

رسیدگی به پرونده این زن بیوه با توجه مطرح شدن حالت مستی اش در حین ارتکاب جرم زمان زیادی برد و در نهایت دادگاه او را به ۵ سال زندان محکوم کرد.

 

 

منبع: نوآوران