موقعیت فعلی شما : خانه/استانها/دسته بندی نشده
12481
۲۷ آبان ۱۳۹۵

قاتل دختر بچه ۱۸ ماهه خراسان جنوبی دستگیر شد

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: قاتل دختر بچه ۱۸ ماهه این استان در یکی از شهرستان های تابعه دستگیر شد.

به گزارش کودک پرس , فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: قاتل دختر بچه ۱۸ ماهه این استان در یکی از شهرستان های تابعه دستگیر شد.

سرتیپ مجید شجاع اظهار کرد: ۱۸ آبان ماه ۹۵، زن و مردی دختر بچه ای را به بیمارستان امام رضا(ع) بیرجند آوردند و مدعی شدند، بچه هنگام بازی داخل جوی آب افتاد.

وی افزود: با توجه به جراحت وارده بر بدن بچه، پزشکان موضوع را به مأموران مستقر در بیمارستان اطلاع دادند که برای بررسی دقیق کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان به محل اعزام شدند.
سردار شجاع ادامه داد: با توجه به توضیح پزشکان و آثار به جای مانده بر بدن بچه ظن قتل قوت گرفت و مأموران تحقیقات را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: با اعلام گزارش پزشکی قانونی علت فوت کودک ضربه های مختلف به اعضای بدن اعلام شد که بازپرس ویژه قتل؛ دستور دستگیری مرد وزن را صادر کرد و برای توضیح بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی افزود: مادر کودک عنوان کرد که از زمان جدایی از همسر اول ۹ ماه می گذرد و از او دو فرزند دارد که فرزند بزرگ با پدرش زندگی می کند و فرزند دوم با او زندگی می کرد و مدتی پیش با همسر دومش ازدواج کرد که او هم از ازدواج اول خود دو فرزند دارد و فرزند مرا مانند فرزندان خودش دوست دارد.

سردار شجاع بیان کرد: با توجه به تحقیقات میدانی مأموران و گزارش پزشکی قانونی، سرانجام مادر مقتول لب به اعتراف گشود که در آشپزخانه مشغول کار بود، صدای گریه بچه بلند شد و برای ساکت شدنش برای خرید تنقلات از منزل خارج شد که پس از بازگشت شوهرش گفت، حال بچه خوب نیست فکر می کنم تشنج کرد که او را به بیمارستان منتقل کردیم.

سردار شجاع گفت: در ادامه بازجویی ناپدری مقتول که ۲۸ سال دارد ، توضیح داد که بچه داخل اتاق گریه می کرد و مادرش در آشپزخانه مشغول کار بود تا اینکه گریه او امانم را بریده بود، لگدی به پشت کودک زدم و با سر روی موکت افتاد دیگر نمی دانم چرا کتک زدن را ادامه دادم، مادرش از صدای گریه بچه اش آمد، به او گفتم برو از مغازه برایش چیزی بگیر تا ساکت شود.

متهم ادامه داد: نمی دانم چی شد فقط یادم می آید یک مشت به شکم بچه کوبیدم که بچه از حال رفت و من هم به مادرش اطلاع دادم و تصمیم گرفتیم تا در بیمارستان ادعا کنیم که او هنگام بازی داخل جوی آب افتاده است.

متهم جوان عنوان کرد: هرگز فکر نمی کردم بچه کشته شود و نمی دانم چه اتفاقی افتاد و آن کار را انجام دادم و حالا دو شب از عذاب وجدان خوابم نمی برد و تصویر بچه جلوی چشمانم است، چرا طفل را کشتم.

سردار شجاع گفت: با حضور بازپرس ویژه قتل، کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان و متهمان ؛صحنه جرم بازسازی و متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی شد.

 

منبع:خبرگزاری ایلنا

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین اخبار