موقعیت فعلی شما : خانه/استانها/دسته بندی نشده
11289
۱۸ آبان ۱۳۹۵

نجات معجزه آسای کودک از دهان گرگ

هفته گذشته دو گرگ گرسنه همزمان با تاریکی هوا به روستای «سردرود» حمله کرده وچند تن ازاهالی آبادی را بشدت مجروح کردند.
به گزارش کودک پرس ,یکی از قربانیان که در این حادثه آسیب شدید دید، ابوالفضل 4 ساله بود که با جسارت برادرش و بموقع از دهان گرگ‌ها بیرون کشیده شد.پدر ابوالفضل دراین باره گفت: «هفته گذشته اهالی روستای سردرود، اسفهلان و خلجان مورد حمله گرگ‌ها قرار گرفتند. قبلاً گرگ‌ها به گله گوسفندان حمله کرده بودند ولی این دفعه به بچه‌ها حمله کردند و بجز ابوالفضل، ۹ نفر دیگر هم مجروح شدند که در بیمارستان‌های سینا و شهدای تبریز بستری شدند. من آن روز سرکار بودم و پسرهایم با بچه‌های ده بازی می‌کردند که با تاریکی هوا این اتفاق افتاد.»

ابوالفضل که با صورت و بدن زخمی روی تخت افتاده است درباره حمله گرگ‌ها گفت: «دو تا گرگ بزرگ بودند. من و داداشم فکر کردیم سگ هستند به این خاطر نترسیدیم ولی وقتی نزدیک ترشدند خیلی ترسناک بودند. داداشم دستم را گرفت ولی گرگ بزرگتر من را گرفت و داشت می‌برد که برادرم گرگ را زد و من را نجات داد. بعد هم بیهوش شدم و چیزی نفهمیدم. الان هم همه جای بدنم درد می‌کند و می‌گویند باید جراحی شوم.»
مادر ابوالفضل نیز گفت: «خیلی وحشتناک بود. وقتی پسر بزرگترم، ابوالفضل را به خانه آورد آنقدر خون روی صورتش بود که یک لحظه فکر کردم او را از دست داده‌ایم با این حال خیلی سریع به بیمارستان آمدیم. قبلاً گرگ‌ها به دام‌های ما حمله کرده بودند اما متأسفانه مسئولان محیط‌ زیست و محلی برای این موضوع و حفظ جان مردم هیچ‌ اقدامی نکردند.»مادر ابوالفضل که اشک‌هایش را پاک می‌کرد ادامه داد: «زمانی که به بیمارستان آمدیم تمام اقدامات لازم از قبیل تزریق واکسن و سرم هاری، مشاوره اعصاب، مشاوره گوش وحلق وبینی و شست‌و‌شوی چشم را انجام دادند اما حالا در هزینه عمل مانده‌ایم. شوهرم کارگر قالیبافی است و از پس هزینه‌ها برنمی آییم.»

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین اخبار