آتش‌سوزی در یک مهد کودک در کرج

مسؤول اطلاع‌رسانی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار گفت: با تلاش آتش‌نشانان آتش‌سوزی در محوطه مهد کودک در فاز یک اندیشه اطفا شد.

به گزارش کودک پرس  ,رضا قاسمی در حاشیه بازدید از ایستگاه آتش‌نشانی ۳۰۱ اندیشه اظهار کرد: با تلاش آتش‌نشانان آتش‌سوزی در محوطه مهد کودک در فاز یک اندیشه اطفا شد.

مسؤول اطلاع‌رسانی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بیان کرد: ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه روز پنجشنبه ششم آبان‌ماه ۹۵ در تماسی که با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی شهریار حریق مهد کودک واقع در شهریار، فاز یک اندیشه، خیابان هشتم غربی گزارش شد.

وی تصریح کرد: ستاد فرماندهی سازمان بی‌درنگ زنگ حریق ایستگاه ۳۰۱ اندیشه را به صدا درآورد و آتش‌نشانان با امکانات و تجهیزات کامل عازم محل حریق شدند.

قاسمی خاطرنشان کرد: هنگام رسیدن مأموران سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار به محل حریق مشاهده شد محوطه حیاط مهد کودک که مسقف شده بود به فضای آموزشی به علت نامعلوم  طعمه حریق شده است که با تلاش آتش‌نشانان اطفا و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

مسؤول اطلاع‌رسانی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار در پایان متذکر شد: امیدواریم شهورندان با رعایت موارد ایمنی از بروز هرگونه حادثه پیشگیری کنند.

منبع:خبرگزاری فارس