دوازدهمین دورهمی فعالان حوزه کودک و نوجوان برگزار شد

دوازدهمین دورهمی فعالان حوزه کودک و نوجوان، به میزبانی آکادمی هوش مالی، با حضور بیش از ۷۰ مجموعه فعال در حوزه کودک و نوجوان، در کمیسیون ملی یونسکو برگزار شد.

جشن آغاز آموزش قرآن در پایه اول ابتدایی همزمان با روز جهانی کودک

کارشناس قرآنی و مؤلف کتب درسی قرآن مقطع ابتدایی گفت: جشن شروع آموزش قرآن بطور همزمان در سراسر کشور همزمان با روز جهانی کودک با هدف ایجاد خاطره‌ای خوش از یادگیری قرآن در ذهن دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی، برگزار می‌شود.

آزادی دختران نوجوان و جوان از کارخانه بچه‌آوری! +‌ تصاویر

این دختران و زنان ۱۵ تا ۲۸ ساله و باردار هستند که به امید کار به شهر آمده بودند اما به دام شبکه قاچاق انسان افتادند.

اعلام خبر خوب توسط محمد سرشار

به گزارش کودک پرس ، محمد سرشار، مدیر شبکه پویا و نهال سیما، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: خبر خوب امروز، دفاع از یک پایان‌نامه کاربردی بود: 《الزامات طراحی #شبکه_اجتماعی کودک ویژه مخاطبان کانال نهال》. آقای حامد عابدی، دانشجوی کارشناسی‌ارشد #دانشگاه_صدا_و_سیما توانست با راهنمایی دکتر محمدحسین ساعی، این حلقه از زنجیره تلاشهای #شبکه_کودک برای ورود به #فضای_مجازی را کامل کند و با نمره […]

دومین المپیاد استعدادیابی پسران کشور در آستانه انجام؛
شمشیرزنانِ نوجوان در نصف جهان+ تصاویر

دومین المپیاد استعدادیابی پسران کشور در اصفهان در رشته‌های اپه و فلوره تیمی در حال برگزاری است.

پوستر و تیزر نمایشگاه منتشر شد

          به گزارش کودک پرس، پوستر و تیزر اولین نمایشگاه تخصصی و ترویجی اسباب بازی و بازی های فکری منتشر شد.   پوستر   تیزر

ثبت نام در نمایشگاه اسباب بازی

ثبت نام مشارکت کنندگان (غرفه) اولین نمایشگاه تخصصی و ترویجی اسباب بازی و بازی های کودکان و نوجوانان آغاز شد. به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه اسباب بازی و بازی های فکری، این نمایشگاه برای نخستین بار در ۳ بخش عرضه مستقیم تولیدات داخلی، ترویج بازی های منتخب و برنامه های جنبی از ۲۸ مرداد ماه […]

راهیابی سه نوجوان خوزستانی به نوزدهمین جشنواره بین‌المللی آیینی و سنتی

رئیس کتابخانه مرکزی خوزستان از انتخاب سه نوجوان و مربی عضو کتابخانه مرکزی خوزستان در بخش «نقالی و روایت‌های ملی» در جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی خبر داد.

برگزاری رویدادهای تخصصی اسباب بازی و بازی های فکری در اصفهان

مهندس محمد رضا امامی، مدیرعامل شرکت سامان گستر اصفهان با اعلام این خبر، اظهار داشت: بر اساس رویکرد جدید شرکت سامان گستر و در ادمه برنامه های قبلی از جمله برگزاری نمایشگاه تخصصی صنایع خلاق، این شرکت در سال جاری نیز با حمایت ستاد فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری، […]

مدیرکل سرگرمی های سازنده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان:

مدیرکل سرگرمی های سازنده و بازی های رایانه ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آستانه برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی اسباب بازی و بازی های فکری اصفهان گفت: با توجه به اینکه یک پنجم بازار اسباب بازی در دست تولیدکنندگان ایرانی است،نمایشگاه های اسباب بازی می توانند حامی این صنعت نوپا باشند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گلستان:
کارگاه آموزشی تربیت مربی کودک و نوجوان در شرق گلستان برگزار می‌شود

بیکی گفت: کارگاه آموزشی طرح تربیت مربی کودک و نوجوان ویژه مربیان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و مدارس شرق استان گلستان فردا (پنجشنبه ۲۴ مرداد) در مینودشت برگزار می‌شود.

جدیدترین
پربازدیدترین